| DiiAnna_3629 a întrebat:

Ieri iubitul meu si-a bagat 2 degete in mine, destul de adanc. M-a durut si s-a oprit. Dupa un sfert de ora am mers la baie si am vazut ca marginea alba a chilotilor mei era oarecum roz. Chilotii erau negri si nu imi pot da seama daca era sau nu sange. Credeti ca mai sunt virgina?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fizic nu mai esti virgina. Cele 2 degete ale iubitului tau au avut grija sa ti se rupa himenul.

Acum ce mai astepti, fa-o macar normal.

| Азбука a răspuns:

Atata duritate ca la prietenul tau, n-am mai auzit! Pfuuu...
Auzi dom'le, "Ieri iubitul meu si-a bagat 2 degete in mine, destul de adanc" - groaznic, horror si grotesc... mai avea putin si aplauda acolo.
Si macar n-ai avut chilotei albi...
Cumva l-or fi infuriat aia negri? sad

| mona a răspuns:

Probabil ca nu mai esti

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Mda u nu sti daca iti introduce penisul in vagin nu mai esti si daca faci sex nuasa doua degete si nu mai esti na te-ai speriat dar stai linistita big grin

| Muppet a răspuns:

Eu nu cred. și dacă a făcut asta clar nu mai ești virgina pentru ca a fii virgina nu înseamna numai a avea himenul intact.winking Nu mai ești virgina de la primul contact intim chiar dacă ai himenul intact.

| irina_5692 a răspuns:

Posibil sa nu mai fi posibil doar sa ti-l fi atins s-au poate mai mult! Consulta un ginecolog! Si nu il mai lasa sa iti faca acest lucru parerea mea: crud, urat!

| airam a răspuns:

Esti virgina pana in momentul in care ai un act sexual propriu zishappy adica atunci cand iti va introduce penisul in vaginbig grin

| Piㄨㄨy a răspuns:

Daca prin virgina te referi daca mai ai himenul intreg, atunci nu cred; cred ca s`a deteriorat sau chiar s`a rupt de tot daca iubitul tau a facut ce ne-ai spus.

Si virginitatea ti`o pierzi atunci cand faci prima oara sex cu un baiathappy.

Funda?happy

| Prezidentul a răspuns:

Nu mai esti, cu siguranta daca a bagat degetele in "tine" etc. funda tongue

| emima a răspuns:

Nu cred ca atunci cand curge sange nu mai esti dar convinge-te daca e sange sau nu

| nicu22 a răspuns:

Da prietenul tau nu are p***? isi baga degetelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jumate nu mai eștilaughing

| sNikvi112 a răspuns:

Poate ala negru e ca.ca.t laughingrolling on the floor

| parecare a răspuns:

Eu sincer cred ca inca mai esti, stiu ca toate persoanele sunt diferite dar pot sa-ti spun ca spre exemplu eu am sangerat si la primul act sexual avut dar si la al doilea ( si vb aia era vb de un act sexual, nu de 2 degete), dar exista si posibilitatea sa nu mai fii, mai ales ca te'a durut si chiar prietenu tau s-a oprit ( probabil dandu'si seama de ce se intamplase). acum poti afla prin 2 moduri : 1) mergi la un ginecolog si elucidezi rapid misteru si 2) astepti pana la primul act sexual concret si o sa-ti dai atunci seama.

| danyela89 a răspuns:

Eu cred ca da.ramane de vazut atunci cand esti hotarata sa biti incepi viata sexuala