| Stefania975 a întrebat:

Buna TPU.
Ieri, pe la 14 jumatate,eram singura acasa si stiam ca nu vine nimeni la ora aceea acasa,asa ca am facut o "degetica",insa nici nu am inceput si aud ca intra cineva pe usa, atat de repede ca nu am apucat sa imi pun hainele pe mine.Era fratele meu, care e mai mare cu 4 ani decat mine.
Eu m-am rugat de el sa nu le spune alor mei de intamplare,a spus ca nu spune nimic,dar azi a venit pe la 11, cand plecasera parintii si mi-a facut degetica, iar asta imi face numai iubitul meu.
Ce sa fac?

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi și fratele tău te iubește, deci are și el dreptul s-o facă, nu?
Iar dacă ți-a plăcut, stabiliți de comun acord un program, dar aveți grijă să nu fiți surprinși!
===
Totuși, dacă nu te simți confortabil din cauza asta, roagă-l să termine. Și nu îți fie teamă să spui părinților! masturbarea e un act firesc, nu trebuie să te rușinezi dacă le vei spune că o faci; ceea ce face fratele tău (sau orice altă persoană) FĂRĂ acordul tău, se cheamă abuz sexual și nu e permis.

| DrGoogle a răspuns (pentru mihai69):

Te distrezi asa-i? laughing

| mihai69 a răspuns (pentru DrGoogle):

Nu. Pur și simplu ofer alternative. În ziua de azi, nimic nu mai mă miră când vine vorba despre sex.
Iar în ceea ce privește jocurile erotice (nu neapărat acte sexuale incestuoase) între frați sau veri nu sunt deloc o raritate, doar că foarte puține sunt raportate la timp. Adică atunci când încep.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru DrGoogle):

rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Daca te-ai simtit bine care e problema? laughing)

| minrest a răspuns:

Spui ca erai dezbracata acasa, cu intentia de a te masturba, cand ai auzit ca intra cineva pe usa, si nu mai aveai timp sa te imbraci. Asta ar insemna ca persoana care a intrat te-ar fi vazut partial goala. Dar nici macar, caci putei inchide usa si sa anunti ''ocupat''. Si l-ai rugat sa nu spuna nimic parintilor, corect? Ce sa nu spuna, ca nu erai imbracata? Ca doar nu era sa te freci de fata cu el doar pentru ca nu aveai timp sa te imbraci complet. Vezi si tu ca povestea ta nu sta in picioare.

| GHoST013 a răspuns:

Sa vorbesti cu parintii tai. Acesta se cheama santaj, probabil o sa vrea mai mult in timp. De asemenea este ilegal, este incest.
Crede-ma cearta mai mare nu o sa fie pentru tine ci pentru el.

| Stefania975 explică (pentru GHoST013):

Stiu,insa,de ieri imi e jena, nu stiu. Daca le spun o sa le spuna si el si o sa fie aiurea.

| JackTD a răspuns:

Ce fel de degetica?
Nu inteleg nimic, lamurestema normal ca sa iti pot explica ce sa faci

| ZambetColorat98 a răspuns:

In primul rand este ilegal si imoral ceea ce faceti voi! Ori ii spui sa inceteze ori il ameninti ca ii spui parintilor! Ca iti faci " degetica" poate fi normal la o adolescenta dar ceea ce face el este foarte grav. Cred ca fratele tau are probleme psihice! Nu este normal sa-ti faca asa ceva. Iar tu ai acceptat. Vezi cum faci sa inceteze acest lucru

| lexusZEW a răspuns:

Depinde cati ani ai. Daca esti minora, e cam ciudat ca iubitul sa-ti faca degetica de la varsta asta.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru lexusZEW):

A spus ca are 14 rolling on the floor

| LeGoLaS25 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

"Ieri, pe la 14 jumatate" ti se pare ca a spus cati ani are?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Raspunsul meu era ironic, gen "are decat 14 frate" Sorry, am uitat sa-ti spun. am vazut ca are 14 pentru ca a zis asta la celelalte intrebari ale sale.winking

| JustStitch a răspuns (pentru LeGoLaS25):

A vrut sa spuna ora două si jumătate, intelegi acum?

| LeGoLaS25 a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Ok

| stilesstilinski a răspuns:

Nu v-a fii o problema asa mare daca le spui parintilor de pe acum totul, va fi jenant dar o sa treaca si asta si plus el o sa aive si ceva probleme si cu siguranta nu v-a mai face. cand el a intrat si te-a vazut dezbracata trebuia sa-i spui sa iese afara ca te imbrac era mai usor, acum asta e te-ai speriat se intampla des asta, nu trebuie sa fii ingrijorata sunt mult mai multe cazuri grave, o sa fie ok nu trebuie sa te speri, i-al pe fratele tau de o parte si vorbestei cu sinceritate spune-i ca nu vrei nimic cu el ca nu e normal si o sa inteleaga, incearca sa-l convingi pe el si scapi de tot usor, daca nu merge planul b, faza cu parinti altceva nu ai ce face, sper ca e bun sfatul si sa iei o hotarare, fii tare, nu esti prima si nici ultima. bafta