| Boss98121998 a întrebat:

Bună TPU, imi e cam jenă de ce o sa va intreb, având în vedere că pun prima mea intrebare laughing. Deci, acum ceva timp am întreținut o relatie sexuală cu prietena mea, ea 16 eu 18. Si gen când am "intrat" în ea, efectiv a urinat laughing). Nu inteleg, de la ce a putut face asta? Fie o scăpa dinainte, fie s-a încălzit prea tare? Ca eu sunt genul cu multe joculețe inainte de actul sexuallaughing). Dacă știți ce zic, deci care ar putea fi motivul? Dau funda

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu fusese la toaleta inainte... si s-a scapat pe ea.
ca de zquirt nu poate fii vorba, de la prima penetrare.

| Boss98121998 explică (pentru Violleta2022):

Bine, prima gen intre mine si ea. Nu era virginălaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Boss98121998):

Nici in acest caz, pentru ca abia ai intrat (cel putin asa ai afiramt tu), deci, nu a avut timp sa ajunga la orgasm vaginal si nici sa produca o asemenea reactie, dar cu siguranta avea vezica plina si s-a scapat pe ea cand te-ai urcat peste ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca din cauza starii de emotivitate exagerata dar si pe fondul unei stari de excitatie foarte intensa, sa se fi produs cu totul involuntar o scapare de urina si nimic mai mult. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Probabil din cauza emoțiilor și a faptului că nu a fost la baie înainte.

| Plato a răspuns:

Bine ca sa abuzezi de o minora nu ti-e jena, dar sa intrebi iti e.

| Crackman a răspuns:

Si dela voi sa ma astept sa imi platiti pensia?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E datorita preludiului. Squirt se cheama, nu e urina.