| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile timp in care sora ei mi-a zis ca cica eu sunt mai special pentru fata respectiva., dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine iar cand eu obs asta.intoarce capul ce cerdeti?

1 răspuns:
| Masacven a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa ii spui ca iti place de ea.
O femeie (fata) vrea un barbat care sa actioneze, nu doar sa dea din gura. Puteai foarte bine, sa ii spui sa iesiti la un cico, creeai comfort, atractie, faceai kino escalation (atingeri), si ajungeai la sarut.
In al 2-lea rand, ce ai facut cand ai pus colega s-o intrebe daca vrea sa fie cu tine, a fost DLV - Demonstration of lower value.
Nu vrem asta. Gandeste'te in natura cum e.
Femela va dori sa se imperecheze doar cu masculul dominant (alpha), pentru a transmite mai departe genele cele mai bune.
Ca sa ai succes la fete, trebuie sa le arati ca tu esti acel Alpha.
Putem continua discutia in privat daca nu ai inteles ceva.