| EduardPaul94 a întrebat:

Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile timp in care sora ei mi-a zis ca cica eu sunt mai special pentru fata respectiva., dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine iar cand eu obs asta.intoarce capul ce cerdeti?

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Pai te place si ea asta e sigur. dar are o retinere. evit-o cateva zile si va veni ea singura la tine.