| Alice257 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un am mai mare decat mine si de revelion prietena lui cea mai buna a spus ca si lui ii place de mine, am crezut-o.Dar cand l-a intrebat dupa doua zile a spus ca nu ii place de mine(am vazut si eu conversatia)(suntem amici)dar eu ma gandesc la el in fiecare zi.Intrebarea mea este: Ma place sau nu?(e mai timid si rusinos si eu sunt la fel )

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Stai sa ma uit in globul de cristal si iti spun

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a spus ca nu te place, de ce mai insisti sa legi o relatie cu el.

| LoveSleep a răspuns:

Da noi de unde naiba ar trebui să știm?
Zic și eu.