| alinuta1998 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu precis daca lui ii place de mine(ele stie ca mie imi place de el), el in ultimul timp a fost foarte dragut cu mine...
Am rugat o prietena de-a mea sa il intrebe daca lui ii place de mine sau isi bate joc iar ele a raspuns "sunt lucruri foarte diferite"ce vrea sa insemne? va rog ajutati-ma...
DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Filizofie de prost gust din partea lui: nu este interesat de tine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

S-a referit la faptul ca una e sa-ti placa cineva-ca aparenta-si alta sa dovedeasca niste calitati care sa merite o relatie.El iti analizeaza comportamentul.

| e7d7n7 a răspuns:

Întreabă-l pe el!

| DaddysGir1 a răspuns:

Buna! ^^
In primul rand, sa-ti spun ceva, o fata nu ar trebui sa il faca pe un baiat sa vada ca il place, asta asteapta tipul. Tu ai facut o mare greseala spunandu-i ca-ti place de el - sau nu stiu ce ai facut ca sa stie ca il placi -, insa nici sa pui o prietena sa-l intrebe daca te place nu a fost o idee buna. Asa el va stii ca tu esti nebuna dupa el - mai pe romaneste -. Orice baiat asteapta ca fata sa recunoasca ca-l place, si dupa o sa-si bata joc de ea, o sa inventeze zvonuri, iar apoi o lasa balta. Cel mai bine pentru tine ar fi sa nu te mai axezi atata pe el, lasa-l in pace, prefate ca nu-ti mai pasa de el, treci indiferenta pe langa el si nu te mai interesa daca te place sau nu. Daca continui asa s-ar putea ca mai tarziu sa-ti para rau ><