| AdinaIonela12 a întrebat:

Imi place de un baiat.
Ieri :ne jucam ascunsa, am luat niste ghimpi de la trandafiri si l-am intepat, l-am mai intepat de vreo 4 ori dupa m-a gadilat, dupa l-am mai intepat dupa 3-4 ori, iar m-a gadilat...
Azi: Ramasesem singuri afara, ceilalti copii se dusesera in casa.
Il intepam cu niste ghimpi:
M-a alergat.Ma gadila.
M-a tinut de mana ca sa-mi ia ghimpul.
Da bine m-a luat in brate ca sa imi i-a ghimpul
Cand m-a luat in brate, m-a intors, m-a luat de mana, mi-a pus mana la spate si a zis sa dansam.
Ne-am batut cu caise si struguri.
Un mic dialog dintre mine si el.
Il intepam :
El: Esti urata.
Eu: Uratule
El :Urato
Eu: Uratule
El: Esti frumoasa.
Eu: Esti urat
El : Te iubesc
( da bine cred ca a facut-o in gluma)
M-a impins, si dupa ma tinea ca sa nu cad mai tare...
Fara mistori. Credeti ca ma place?
PS: Scuze daca am gresit vreun cuvant, am scris repede.

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Lasa prostiile astea. Maturizeaza-te. Fii serioasa, nu ai nevoie de baieti la varsta ta, oricum totul este o joaca si o sa te alegi cu inima franta. happy

| AdinaIonela12 explică (pentru Artemisia):

Daca l-ai cunoaste nu ai spune asta.

| neutrino a răspuns:

Pacat ca nu v-ati pupat, el te place! Macar te-ai simtit pipaita?

| Hakuouki a răspuns:

Nu te place, se joaca pur si simplu, nu-ti face iluzii, sunteti doar niste copii si daca faceti prostia de a va cupla va pierdeti prietenia, continuati sa va jucati impreuna, bucurati-va de copilarie.

| Blamely a răspuns:

Da, categoric te place.

| sokey a răspuns:

Sunt de acord cu ceilalti, maturizeaza-te. Si da, s-ar putea sa-i placa de tine, sau te vrea ca prietena atat. Eu asta as face in locul lui. Nu as strica o prietenie asa frumoasa pe o relatie. Care sa-r distruge repede fiind copii si dupa va purtati ca doi straini.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Câți ani ai?

| Diaiso a răspuns:

Da. El te place. Dar am o colega caruia I s-a intamplat ceva de genul : a fost cu un baiat, vorbeau se intelegeau etc. Dar intr-o zi el a inselat-o cu o alta fata. Apoi sia cerut scuze si colega mea i-a dat a 2 sansa... tot asa a continuat inselando pana la a 5 a sansa... nu ia mai dato.A plans colega mea.A vrut chiar sa se sinucidă. Deci iti sugerez sa nu fii cu el caci este o vorba zisa de baieti : Fetelor, nu va luati dupa faptul ca umblam dupa voi! Noi umblam si dupa o minge si apoi o aruncam! FAsa e dragostea asta de copii! Funda?;*

| Sandy1996 a răspuns:

Te place!(:
Si cred ca si tu la fel il placi.
Darrr,tu esti inca mica, trebuie sa te joci, sa inveti, dragostea pentru un baiat nu are ce cauta in viata ta pentru ca asa cum iti darauieste zimbete, intr-o zi o sa le platesti cu lacrimi.