| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, deci imi place de un baiat de la mine din liceu eu sunt in B iar el in G ne vedem tot timpul pe hol si eu ma tot holbez la el laughing dar si el se uita mereu la mine dar are iubita si sunt impreuna de 6 luni, asa ca nu inteleg daca are iubita de ce se da la mie? mereu vine si ma ia in brate si ma tot gadilalaughing si cand sunt suparata zice "da ce ai tu da ziii cee ai " si incepe sa imi zica glume si mereu ma face sa rad. :3 so intamplat foarte multe chesti, o data aveam o fundita in par si el mi-o luat-o si o tinea in mana dar eu sunt mica de inaltime si saream ca sa o iau si nu ajungeamlaughing si dupa o inceput sa alerge prin toata scoala cu fundita mea in mana si eu am alergat dupa el si cand am ajuns in capat la hol am sarit la el in brate >:" sau o data coboram scarile si el era in spatele meu si mo impins laughing adica mi-o dat una peste cap si era sa cad si dupa o ajuns in fata mea si eu am sarit pe el si l-am pus la colt si am inceput sa dau in el. puppy dog eyes si era asa de dragut cum radea si se uita la mine. puppy dog eyes si mai are un prieten care ii indragostit de mine si tot timpl vine si ma pupa si ma ia in brate laughing si el vine si il da jos de pe mine, ma trage de mana si ii zice " hai ba laso vino sa plecam" ce ar trebui sa fac? acum incerc sa nu ma uit la el si sa-l evit dar nu pot., si in plus eu sunt genul de fata cuminte in schimb el. se bate cu toata lumea si merge prin baruri suntem diferiti habar nu am cum de am putut sa ma indragostes de el daca suntem asa diferiti. dar eu vad doar binele in el chiar daca prietenele mele spun ca nu-i de mine, :3

Răspuns Câştigător
| mykydutza08 a răspuns:

Buna, ai spus din start ca are prietena, sa zicem ca o lasa pentru tine, gandeste-te bine inainte, de ce nu te-ar lasa si pe tine pentru alta, ce l-ar impiedica, mai ales ca are reputatie de bad boy? Ai grija ce si cum faci, roata se intoarce, mai bine lasa-l cu ale lui si cautati un baiat care sa merite.
Si inca o chestie, daca un baiat flirteaza cu tine nu inseamna ca,, e indragostit" inseamna ca doar isi omoara timpul cu ceva, o sa vezi ca atunci ca o sa existe cu adevarat dragoste intre tine si un baiat o sa iti dai seama, o sa vezi singura diferenta dintre ce simti acum si ce vei simti atunci.
Sper ca nu te-am deranjat cu raspunsul meu, dar eu raman la parerea ca fetele trebuiesc curtate cu bun simt nu cu pipaieli, decat daca de ambele parti este vorba de dorinta de a avea o relatie de scurta durata, acum tu stii ce iti doresti, nu zic ca ar trebui sa stai incuiata in casa dar totusi, respectate! funda.

| Andreaa a răspuns (pentru mykydutza08):

Multumesc mult pentru raspuns. puppy dog eyes

| mykydutza08 a răspuns (pentru Andreaa):

Ma bucur ca nu te-ai suparat, pur si simplu iti vreau binele, ai grija de tine :*

| Andreaa a răspuns (pentru mykydutza08):

Nu am de ce sa ma supar. :3 auzii ma poti ajuta cu inca o intrebare? puppy dog eyes am mai postat una daca vrei imi dai un sfat? puppy dog eyes

| mykydutza08 a răspuns (pentru Andreaa):

Andreea da-mi add pe facebook https://www.facebook.com/fustite.bentite?ref=tn_tnmn iti promit ca o sa discutam acolo despre orice vrei tu

| Andreaa a răspuns (pentru mykydutza08):

Ti-am dat add. puppy dog eyes denisa ma cheama pe fb. happy