| AnnonnyMa a întrebat:

Imi place de un tip si. ca sa petrec ceva timp cu el, as vrea sa il intreb daca vrea sa mearga cu mine la o apa sa facem baie? Asta ar fi penibil sau as putea sa il intreb?

Răspuns Câştigător
| cosmin2344 a răspuns:

E simplu, asa cum un gust aduce o amintire tot asa si dorintele tale fanteziste denota o stare de fapt. felul in care il vezi si il placi te inspira sa-l duci pe o plaja la o apa, e vorba se senzualitate si erotism. urmeaza-ti gandurile si asculta-ti inima frumoas-o. filmele sunt facute din realitate nu uita, cu bine te pup

5 răspunsuri:
| cosmin2344 a răspuns:

Iti multumesc oricum

| Dariusuu a răspuns:

Nu cred că e penibil dar mai indicat ar fi să-l inviți la un suc să se simtă în largul lui.

O noapte liniștită îți doresc.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

EU zi ca incerci altceva fara suparare happy
Adica poate mergeti in grup la un strand sau ceva dar... daca vrei sa petreci ceva timp cu el roaga.l sa te ajute la ceva ce stii ca este bun si ca poate ti-ar prinde bine si tie love struck
Adica... asa ar vedea ca te intereseaza si el si ajutorul sau love struck
Si dupa l.ai puteai invita intr.un parc sau la un suc ceva love struck

| bobolina27 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, cel mai bine ar fi sa-l inviti la un suc sau la o plimbare prin parc.Gasiti subiecte comune si o sa va simtiti foarte bine! Succes :*

| Marstin a răspuns:

Depinde de circumstanțe, relație și alți factori. Se poate considera și o metodă de a flirta. Cu discreție și inteligență se rezolvă totul. Nu este nevoie să treci direct la subiectul acesta, în caz că ți se pare penibil și totuși vrei. Poți să-l inviți la tine acasă, sau de ce nu, la el, și de acolo să „aranjezi" lucrurile cât să-l faci să facă un duș cu tine, poate și el vrea. Fă să pară la întâmplare.