| foroyarmark a întrebat:

Cum sa intreb o fata pentru numarul ei? is cam timid dar acum is mai deschis cu o fata ce imi place ( si ia ma place, vrea sa mearga la bal cu mine), cum sa intreb pentru numarul ei?

Răspuns Câştigător
| DanielaElleena a răspuns:

Simplu o intrebi si ii spui daca ti-l da in caz de orce poate ca vrei odata sa o intrebi ceva sau sa ii spui ceva si ii promiti ca nu dai numarul ei la nimeni.fi barbat nu timid:X:X sper ca te-am ajutat... funda?

3 răspunsuri:
| DanielaElleena a răspuns:

Simplu va intalniti si ii zici imi dai numarul tau de telefonul in caz de orce poate am nevoie de ceva pentru bal gata si ti-l da

| EuBorak a răspuns:

Pai t duci la ea sh ii spui imi dai sh mie nr taw de telf? sunt sigura k ti-l va da daca ii plk d tine succes

| Ahlexxa a răspuns:

Pai fa-ti curaj si intreab-o, nu ai nimic de pierdut, daca nu il ceri o sa-ti para si mai rau! happy