| rayny a întrebat:

Buna TPU imi place mult de un baiat dar nu stiu daca el ma place varul meu este amic cu el si a zis ca baiatul de care imi place ma iubeste ce sa fac as vrea sa ii zic ca imi place de el dar a zis ca are iubitacrying... fundta

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu inteleg de ce va complicati cu rude, prieteni, cunostinte si mai stiu eu ce alte prostii. Pentru a incepe o relatie, e nevoie de comunicare, nu de "pile". Incearca sa discuti cu el si sa ii spui ce simti. Daca e reciproc, norocul tau. Daca nu, trebuie sa treci peste si sa iti vezi de drumul tau. Succes, orice cale te asteapta!

| vladusx a răspuns:

Eh e nasol atunci stai linistita fato ca peste 1 saptamana el sau o paraseste si adunti il intrebi daca vre sa stea cu tinetongue el iti zic eu! el nu stia ca tu il placi si de aceea sia facut prietena dar cand scapa de ea o sa te ia pe tinebig grin dude just bee cooltongue