| gingergirl1 a întrebat:

happy Sambata asta vreau sa merg in parc,in Tineretului cu vărul meu,cu iubita lui,o colega de-a mea si inca un baiat! Si din cate am inteles verişorul meu si gagica lui vor sa ma cupleze cu acest baiat! Acum nu stiu ce sa zic, baiatul de care imi place are iubita si...nu mi s-ar parea o idee rea sa ma cuplez cu acest baiat! Adica e dragut, multe fete sunt "moarte"dupa el! De exemplu 2 colege se uita urat la mine din cauza lui! Ca vorbesc cu el si alte chestii!
Dar daca ar fi sa fie asa, ce ar vrea un baiat de 15 ani de la o fata, de 14 ani? Adica cum ar trebui sa ma comport?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Gata, nu mai merge cu ăla de pe facebook?
Cum adică, ai înțeles? Da' ce, văr-tu îți alege gagiul?
Prostii!
Mai întâi renunță în a te mai gândi la 10000 de băieți, apoi axează-te spre un nou prieten. Și să fie ceva decent.

| gingergirl1 explică (pentru h3r):

"Ăla" are prietena! ma rog,am incercat,dar vrea sa fim doar amiciwinking
si oricum, nu ma place, asta e, nextt! m-am invatat minte, nu mai astept dupa un baiat 2 ani de zile!

| h3r a răspuns (pentru gingergirl1):

Prea mulți „next", nu crezi?!
Limitează-te, nu tot ce-i frumos trebuie băgat în seamă.

| gingergirl1 explică (pentru h3r):

Haide-ti maa nu va mai luati atat de mine! daca stau sa ma gandesc doar de 2-3 baieri mi-a placut in modul cel mai serios! straight face nu sunt chiar asa cum ma credeti voi! daca sunt cu un baiat am ochi doar pentru el!
in fine, intr-un fel poate ai dreptate!winking

| h3r a răspuns (pentru gingergirl1):

Eu doar ți-am zis, ar trebui să stai cuminte și să aștepți.
Ești mică! Vei avea timp pentru toate.
Acum nu conștientizezi că ai putea face o greșeală.
Dă-i în colo de băieți!

Cât despre tipul de sâmbătă, nu zice nimeni să nu vorbești cu el și să vă împrieteniți, însă atât! Cine e pentru tine îl vei cunoaște tu, nu să fi tu planul unui amic sau văr.

| kbxftw a răspuns:

Tu nici n-ai sentimente pentru băiatul ăla, mai bine lasă-l în pace!