| puffy15 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si as vrea sa afle cumva numarul meu de telefon. Cum sa fac asta?
De exemplu, stiu unde sta si in ce clasa invata!
Dar sa nu-mi spuneti sa ma duc sa il dau eu... Si nu vreau sa afle ca eu i-am pus biletelul in rucsac sau mai stiu eu...
Mai mult ca un joculet...
Please! big grinhappy

Răspuns Câştigător
| Reanna a răspuns:

Am un plan tongue...

Ai o prietena? Daca da, spune-i de ce baiat iti place (intr-o zi oarecare).

Apoi, nu in aceeasi zi, va scrieti numerele de telefon pe niste bilete.
Te prefaci ca vrei sa duci biletul cu numarul ei la un baiat (care probabil il simpatizeaza). Ea iti va lua biletul cu numarul tau. Foarte bine. E probabil sa-l dea baiatului de care iti place.

Succes big grin
Ai cerut ca un joculet, nu? tongue

| puffy15 explică (pentru Reanna):

Da,e fain,iti dau funda! Dar nu poate sa fie si ceva de genu?
Cand il vad intr-o zi pe strada si trec pe langa el, sa scap un biletel pe care e trecut nr. meu(intentionat, normal), poate va ridica hartia si se va uita...
Sau nu as putea sa-i las odata nr. de tel in fata usii lui, unde locuieste(ca stiu unde sta)?
Sau nu? Poate sunt prea tupeista?

| Reanna a răspuns (pentru puffy15):

Da, e faina si faza aia ca scapi biletelul, dar nu stiu daca il va ridica, poate doar ti-l va da fara sa se uite >.<. Si da, esti tupeista daca lasi in fata usiihee hee.
Si multumesc pentru funda happy.

| puffy15 explică (pentru Reanna):

Adica intr-un fel ar fi bine daca i-as lasa biletul in fata usii sau nu?
Nu ar putea sa zica ca poate nu am fost eu, poate doar o fata, sau doar o prietena de-a mea! De unde ar putea el sa stie ca eu i l-am lasat in fata usii!

| Reanna a răspuns (pentru puffy15):

Ar fi o idee buna si mult mai usoara. Trebuie doar sa ai grija sa nu te observe cineva, daca vrei ca el sa nu stie ca tu ai fost. Esti tupeista in sensul bun. Numai ca problema e : cine va gasi biletul. Daca e unul din parinti nu il va arunca? ..sau va suna... ar fi bine sa scrii " Pentru (numele baiatului " ca sa ajunga la destinatie

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlinaAliii a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa intri in discutii cu el, si dupa aceea sa ii spui ca il simpatizezi si poate o sa fi-ti un cuplu kiss. Succesc cu el puppy dog eyes