| puffy15 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si as vrea sa afle cumva numarul meu de telefon. Cum sa fac asta?
De exemplu, stiu unde sta si in ce clasa invata!
Dar sa nu-mi spuneti sa ma duc sa il dau eu... Si nu vreau sa afle ca eu i-am pus biletelul in rucsac sau mai stiu eu...
Mai mult ca un joculet...
Please! :* happybig grinhappywinking

1 răspuns:
| TheUchiha a răspuns:

Sall soro, scrie pe un biletel numarul tau de telefon, iar poti ruga unul dintre colegii lui sa puna biletzelul intr-o carte pe care o deschide mai des sau in buzunarul de la haina sa, binenteles fara sa vada el asta.Incearca doar Baftawinking