| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, imi poate spune cineva simptomele ce diferă menstruatia de sarcina (la simptome ma refer), va rog vreau raspunsuri complete si ok formulate? Multumesc

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Simptome ce difera menstruatia de sarcina? Ai formulat intr-un fel... Daca ai impresia ca ai menstruatie in timpul sarcinii, te inseli. Poti avea sangerari ce nu sunt normale, dar nu menstruatie, iar atunci trebuie sa mergi le medic. Documenteaza-te. Cauta pe Youtube barza vs sexul.