| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.imi puteti vspune si mie despre ce as putea sa vb cu o fata pe mess ca sa nu o plictisesc?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Despre baieti despre hobiuri despre lucruri despre ce faceti in vacnata despre jocuri despre locurile unde mergeti in vacanta despre copilarie despre Dumnezeu chiar.

| iuliana06 a răspuns:

Pai depinde. fata e iubita ta?

| AnnyKllau a răspuns:

Muzica,filme,sport, shopping, moda, eventual masini, afla ce ii place, ce aveti in comun

| LuizaImperffect a răspuns:

Pai. eu sunt fata. si ai putea vorbi cu ea daca are vreun hobby, daca are animal de companie, ce culoare de ochi are... daca are prieten. chiesti de fete!