| crazy_5962 a întrebat:

Buna TPU...in cateva zile va fi ziua fostului meu iubit va rog sa imi dati si mie niste sms-uri in care sa ii spun la multi ani k imi pare raw pentru ce s-a intamplat si sa se inteleaga k as vrea sa ne impacam .va rog sa ma ajutati dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappypai ai putea sa ii spui"Astazi fiind o zi speciala pentru tine iti urez un sincer La multi ani.As vrea sa iti spun ca inca imi lipsesti si ca imi este dor de tot ce faceam inainte, imi este dor de tine.Regret nespus cele intamplate si as vrea sa mai dam relatiei o sansa, macar una. Oare chiar m-ai uitat? oare chiar numai simti nimic pentru mine? ai putea da cu picioru la tot ce a fost frumos candva? eu zic ca merita sa ne mai dam o sansa, ai sa vezi ca nu vei regreta.Te pup si sper sa primesc un raspuns pozitiv din partea ta".
Cam asta ar fi ideea meathinking

| Dorin_Cirpaci_1994 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Si eu as merge tot cu SMS-U asta

| crazy_5962 explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc mult de sms m-a ajutat foarte mult, suntem pe cale a avea din nou o relatie:*:*

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Crazy_5962:nu ai pentru ce si chiar ma bucur mult ca am putut sa te ajutkiss. Mult noroc in continuarekiss

| alicool a răspuns:

Buna, incearca ceva de genul " Buna la multi ani, stii imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat si sper ca daca vrei si tu sa ne putem impaca " sau "Buna vroiam sa iti spun la multi ani si apropo ma gandeam ca ar trebui sa o luam de la capat" sper ca te-am ajutat