| AnonimMM678 a întrebat:

va rog sa imi dati niste sfaturi, mama fostului meu iubit a murit acum cateva zile, as vrea sa i fiu alaturi, sa vada ca tin la el, nu mai suntem impreuna de vreo 1 luna si ceva, cum sa i fiu alaturi?

3 răspunsuri:
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Scriei un mesaj de condoleante si apoi incepe sa vorbesti frumos cu el.

| AnonimMM678 explică (pentru Darjan_Darius_1994):

I-am scris azi 3 mesaje in ultimul i-am scris un mesaj de condoleante, dar nu mi-a raspuns, ce as putea sa fac, ce i-as putea scrie

| Darjan_Darius_1994 a răspuns (pentru AnonimMM678):

Posibil e prea trist ori... ai putea sa il contactezi cam dupa o saptamana... Mai mult nu prea mai stiu ce sfat sa dau. : /