| minnie2014 a întrebat:

inainte cu 3-4 saptamani incepusem sa vorbesc cu un baiat si. incepusem sa tin la el si sa am acei fluturasi in stomac..eram impreuna, dar el tinand la fosta lui prietena, aceea cum a aflat s-a bagat in seama cu el si l-a facut sa se desparta de mine si acum fata aceea il tot joaca pe degete, iar el cand vine la mine, cand pleaca. tin la el dar nu vreau sa fiu bataia lui de joc, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignora-l,de ce il mai primesti in viata ta atat timp cat inca se intalneste cu fosta?! se joaca cu sentimentele tale

| neutrino a răspuns:

Ghinionul tau este ca fluturasii lui nu sunt pentru tine, motiv pentru care el se joaca cu tine asa cum isi doreste. Poti refuza acest joc cu el.

| CristinaMihaela91 a răspuns:

De ce stai pe ganduri? Nu-l mai accepta din nou in viata ta.E clar ca nu stie ce vrea. Oare se merita sa suferi pentru el?
Inteleg ca ti la el, dar cel mai bine pentru tine ar fi sa rupi orice legatura cu el o perioada.Iesi cu prietenele, fa chestii pentru tine, inscrie-te la un curs de dans, fa ceva ce iti doresti sa te tii ocupata.Vei vedea ca dupa 1-2 saptamani vei fi mai bine.
Bafta!

| minnie2014 explică (pentru CristinaMihaela91):

A trecut ceva timp si tot nu imi revin, pur si simplu nu pot renunta la el desi ar trebui.