| CostinAlamariu a întrebat:

Întrebare pentru fete; în special pentru cele care ați fost cu iubiții sau soții vostri la un meci de baschet.
Vă convine ca iubitul vostru să se uite la majorete semi-dezbracate dansand senzual? Nu simtiti niciun fel de gelozie in asta?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu ca fată ai o problemă cu asta, ești pierdută!

| iulia0514 a răspuns:

De ce sa am o problema ce e frumos și lui Dumnezeu îi place și în plus în ziua de azi vezi fete semi dezbrăcate si pe stradălaughing

| CostinAlamariu explică (pentru iulia0514):

Realizezi că fetele alea gasesc o placere in faptul ca iubitul tau se uită la ele și nu la tine, nu?

| iulia0514 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Da și care e problema? Acum sa fim serioși ce am putea face sa îi închidem în casa sau sa îi legăm la ochi sa nu se mai uite? Și ce crezi că femeile nu se uita dacă vad un bărbat atractiv?

| CostinAlamariu explică (pentru iulia0514):

Nu e vorba sa-i inchizi in casa sau le ce se uita femeile, ca stiu deja ca degeneratii pot sa fie de sex atat feminin cat si masculin. E vorba ca acea fată care danseaza senzual in fata iubitului tau l-a castigat de la tine. Daca asta nu te deranjeaza deloc inseamna ca esti un cuck.

| iulia0514 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Cum adică la câștigat?
Și ce ai propune sa fac să-l țin în casa sau sa ii scot ochii sau sa nu mai ies cu el în oraș?
Mi se pare absurd sa fac atâta caz doar pentru ca omu se uita cum dansează o animatoare dacă vrea sa ma înșele tot o face!

| AndreeaWTS a răspuns:

Pe prietenul/iubitul meu, l-aș băga intenționat în tot felul de ispite doar ca să văd cum reacționează și să aflu câtă încredere pot avea în el. laughing Cu gelozia chiar nu le am deloc.

| Drimmero a răspuns (pentru AndreeaWTS):

"l-aș băga intenționat în tot felul de ispite doar ca să văd cum reacționează și să aflu câtă încredere pot avea în el."

De ce ai face o prostie ca asta? E semn de imaturitate.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Drimmero):

Semn de maturitate ar fi să am surprize din partea lui după ce îl iau de bărbat? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Daca vrea sa te insele o va face si cu tine de mana, nu trebuie sa-i bagi tu "ispite". Cati ani ai, 15?