| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea si cu mine am facut dragoste aseara.In timpul actului ea a inceput sa planga si sa ma loveasca, ce sa fac, oare i-am dat ceva boala? VA ROG, DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca de la masturbare, nu faci boli sexuale!

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai stii? probabil o boala de natura psihico-mintala. big grin

| Jonas94 a răspuns:

Ai făcut dragoste cu dreapta și a început să te lovească peste oci? rolling on the floor)
Ce boală să-i dai? Poate e ea un pic dusă big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ychigo a răspuns:

Daca a inceput sa planga in timpul actului pentru ca in loc de numele ei spuneai pe al alteia, e normal sau daca o durea, asta e rezultatul din care rezulta ca nu comunicati destul in timpul actului.

Răspuns utilizator avertizat
| 19972000 a răspuns:

Dacă tu nu ai nicio boală atunci nu