| DeUtZaTa a întrebat:

La mine in fata blocului sunt 3 fete de clasa a11-a eu sunt a-9a si iubi e a10-a si el a zis ca e a11-a si ele se dadeau pe langa el si i-a dat o palma la un momentdat cand s-a enervat. Dupa ele faceau figuri in fata mea si una l-a sarutat iar eu am fugit. Dupa ce l-a sarutat nu se mai desprindea de elcrying pana cand a traso de par si a fugit dupa mine. M-a gasit la o scara si mi-a zis ca se dau pe langa el fiindca le-a zis ca-i a11-a. Si intr-o zi le-a spus ca ne-am despartit. A doua zi au venit la mine si ziceau: vai draga s-a despartit george de tinecrying. M-am enervat si le-am spus ca el e a10-a si ca nu ne-am despartit.Acum imi este frica sa nu ma paraseasca. Voi ce credeti? crying

Răspuns Câştigător
| jijitzu23 a răspuns:

Crede-ma dupa cum a reactionat sunt sigur ca te iubeste doar ca asa mai fac baieti boacane din astea (oops happy ) eu zic sa il ierti cat despre tipele alea dea 11-a recomand sa ai vocabular cat mai inflorit big grin

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Esti sigura ca esti clasa a 9-a, iar el e a 10-a? De ce minte in legatura cu ce clasa e? Ce are de castigat? Sa te enerveze? Si lor de ce le-a spus ca v-ati despartit? Cumva e in cautare sau ce? In plus, ce daca ii spun lui? Tu te-ai enervat si le-ai spus adevarul. Explica-i ca nu trebuie sa minta in legatura cu chestiile astea, mai ales in fata unor fete care vor sa te supere.

| jijitzu23 a răspuns (pentru Crisu):

Baieti in general nu ar trebui sa faca multe lucruri da daca sunt "vrajiti" de fizicu uneia + daca mai stie sa si vorbeasca uita total de relatie si alte astea e moartea creierului pur si simplu tongue aia am indemnat la rabdare si intelegere sa sunt destul de sigur ca si lui ii pare rau

| Crisu a răspuns (pentru jijitzu23):

Da, o sa fi luata de fraiera. :* Dar e treaba da ce faci. :*

| Crisu a răspuns (pentru jijitzu23):

Da, o sa fi luata de fraiera. :* Dar e treaba ta ce faci. :*

| DeUtZaTa explică (pentru Crisu):

Nu o sa fii luata de fraiera de nimeni dar si raspunsul tau a fost foarte explicit.

| DeUtZaTa explică (pentru Crisu):

Pentru ca*

| Crisu a răspuns (pentru DeUtZaTa):

Daca el o sa faca din nou chestii de genul si daca ii permiti orice, o sa fi luata. Nu ti-o spun cu rautate, Doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anturaj de căcăt ai bă. I-ați prieteni adevărați și bagă-i în p*zdă mă-si pe ăia.

| DeUtZaTa explică (pentru anonim_4396):

Erai beat cand ai raspuns la intrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Că bine zici

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeUtZaTa):

Eu ți-am zis adevărul. Dacă îți place anturajul ăla, stai cu ei în continuare.

| DeUtZaTa explică (pentru anonim_4396):

Nu imi place anturajul asta dar ele nu erau prietenele mele nu era necesar sa injuri

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu te va parasi! :* se vede clarr ca te iubeste. :* numai prin faptul ca a fugit dupa tine