| DCSHOE a întrebat:

Buna TPU.
la mine in liceu este un baiat si eu am pus ochii pe el de mult. Tot a inceput sa vina pe la mine, sa imi faca cu ochiul, i-am dat idul meu. am inceput sa vorbesc cu el si mi-a spus daca vreau o relatie serioasa. i-am spus ca da si mi-a spus ca el de la o fata vrea multe spre ex este baiat si are nevoie... (intelegeti voi) si treaba asta nu mi s-a parut ca lumea. mi-a spus ca daca sunt de acord cu tot sa incep o relatie cu el. Eu nu as incerca, cu toate ca il plac, m-a dezamagit cu asta. Voi ce spuneti? Mi-a spus ca nu poate sa astepte un an.

Răspuns Câştigător
| Raul1510 a răspuns:

Pai posibil ca si baiatu asta sa vrea numai sex de la tine si apoi sa te paraseasca si sa te lase sa suferi. mai ales ca nici nu poate astepta 1 an.
Sper sa nu-i pici in plasa si sa nu fii naiva.

Ai grija de tine! big grin

2 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Pai la tine o relatie serioasa nu include si sexul o_O?

| DCSHOE explică (pentru Raul1510):

Nu consider ca sunt pregatita pentru pasu` astawinking

| Raul1510 a răspuns (pentru DCSHOE):

Pai posibil ca si baiatu asta sa vrea numai sex de la tine si apoi sa te paraseasca si sa te lase sa suferi. mai ales ca nici nu poate astepta 1 an.
Sper sa nu-i pici in plasa si sa nu fii naiva.

Ai grija de tine! big grin