| lovestory2111 a întrebat:

la scoala e un baiat de o varsta cu mine eu am 16 ani,si el ma tot lua in barte si zicea ca ma iubeste dar niciodat nu era serios,iar de multe ori cand era singur si nu era cu colegii lui nici macar nu se uita la mine,dar cand e cu ei imi spune ca ma iubeste vrajeli deale lui,eu m-am indragostit de el,iar in ultima de saptamana de scoala eram in baie si a venit si el singur si aveam un maieu mai decoltat,iar el a incercat sa imi puna maine pe sani dar eu m-am ferit,si el a zis catre mine ca de ce nu il las sa ma atinga,iar eu am zis ca de ec sa il las,eu eram pe calorifer iar el statea in fata mea si ne am uitat unul la altul si nu ziceam nimic la un moment dat el si-a pus mainile pe fata mea si mi-a ridicat capul sa ma uit la el,dar nu ziceam nimic doar ne uitam unul la altul apoi eu am vrut sa plec iar el a zis pleci? si eu am zis da si el a zis bine, pleaca..sa fiu sincera nu ma asteptam la raspunsu asta. Apoi cand am ajuns la usa sa plec el a zis catre mine dca pleci nu mai vorbesc niciodat cu tine,iar eu stat cateva secunde de m-am gandit,dar am plecat fara sa-i zic nimic,dar atunci nu-mi veneau cuvintele in cap doar cand am ajuns in clasa mi-am dat seama c aputeam sa-l intreb de ce sa ram sau dinalea.iar acuma ca e vacanta mi e dor de el as putea spune,dar el nu vorbeste cu mine nici pe fb,nu am nici nr lui de telefon, iar eu nu ii scriu prima.

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

E clar ca nu te vrea. Poate vrea decat sa isi bata joc de tine. Nu "pune botu"!

| MotanAndrei a răspuns:

Dai o sansa? smug

| AlexSalutir a răspuns:

Daca ar tine la tine nu ar spune sa pleci si daca ai pleca nu ar mai vorbi cu tine niciodata, ce fel de om e si ala, eu ma gandeam ca atunci cand e singur si nu vorbeste cu tine e din cauza ca poate ca are emoti dar e imposibil! atata timp cat vrea sa iti puna mana undeva si nu te baga in seama cand e singur...e un nimeni! nu are rost sa iti mai fie dor de el, altu s-ar pune in genunchi sa fie cu fata care o iubeste, sincer, priveste gesturile celorlalti si vei vedea singura lucrurile.