| vali15 a întrebat:

Buna TPU luni pritena mea a venit la mine acasa si ne-a luat putin valu ne-am excitat dar am fost imbracatii el cred ca avea lichid preejaculator pe mana si i-am pus mana pe...dar nu aveam lichid pe mana atuci ca m-am sters....si eram imbracati si eu eram ud pe pantaloni de la lichid cum ne-am excitat si m-am pus peste ea ea crede ca a ramas insarcinata dar cum ca noi eram imbracati e posibil? si peste 2 zile trebuie sa ii vina si stopu

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin haine. pentru sarcina este nevoie ca lichidul seminal sa ajunga direct pe vulva ei sau in imediata vecinatate, dar nu prin haine.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca erati imbracati nu are cum sa ramana insarcinata

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Nu ai cum. dacă eraţi îmbrăcaţi, probabil vrea să glumească cu tine.