| cobra12 a întrebat:

Buna TPU sant Ionut din cluj si acum cateva zile am adus-o pe pritena mea la mine acasa si ne.am excitat si eu aveam lichid seminal pe mana si am pus la ea jos mana oare a ramas insarcinata si e si virgina...raspunde-ti la intrebare ca ii este frica lu prietena mea

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o sansa una la cateva milioane. poate nu sunteti chiar asa de ghinionisti.

| r3ally a răspuns:

Nu, nu sunt sanse! Stai linistit happy

| bianca12maria a răspuns:

Nu,nu are sanse sa ramana insarcinata. Spune-i sa nu-si faca griji.

| RVsapb a răspuns:

Nuu pentru atata nu pentru ca nu o intrat lichidu si chiar dacaa o intrat cat puteai sa ai pe mana nu suficient cat sa ramana insarcinata din atata nu dar data viitoare sa fiti atenti baftaa pa pa