| Belluuu a întrebat:

Buna TPU happy, m-am bagat acuma ceva vreme inseama cu o fata (in prezent actuala iubita) mna avem o saptamana si ea mi-a zis la inceput (de relatie) mi-a zis ca ea se uitase de prin 2013 pana in prezent la profilul meu de facebook si ii era frica sa-mi scrie. (frica de ce?), si mna. deja avem o saptamana si cateva zile si ea deja a inceput sa-mi zica ca ma iubeste. (o fi pentru ca de atunci din 2013 pana in prezent a simtit ceva pentru mine si acum a ajuns sa-mi zica ca ma iubeste?) Sper ca ati inteles ce am zis happy. fata asta ma intelege si are toate calitatile pe care le apreciez la o fata le-a spus parintilor ei ca are prieten. (adica pe mine) si ei au fost de acord au vazut ca vorbesc frumos cu fata lor si am grija de ea. si as cam vrea sa fie ceva serios cu fata aceasta.

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Mai mult ca sigur te admira de la vremea aceea iar acum ca e cu tine e ceva special, si de aceea ti-a spus ca te iubeste! Daca tu nu simti la fel (deocamdata) spune-i sincer ca o sa ii spui inapoi cand o sa fie sincer, nu doar asa de "umplutura"! Incearca sa o asculti si sa incerci sa o intelegi, din ce in ce o sa o cunosti mai bine cu atat o sa va fie mai usor impreuna! Sincer daca vrei sa iti impartasesc mai multe intreaba-ma si iti destainui "mintea feminina" cu mare placere big grin
Fundita?

5 răspunsuri:
| FeelTheLove a răspuns:

Da,din cele ce le-ai spus, chiar tine la tine. big grin
Sa va tina si aveti grija de voi happy

| Belluuu explică (pentru FeelTheLove):

Multumim frumos, deci ea a prins sentimente din 2013 pana cum si a ajnus sa ma iubeasca nu?

| RobertFHC a răspuns:

Tipa te-a urmarit de-atunci, dar ii era frica de un refuz, asta voia sa zica.
Sa va tina happy

| Nicux1 a răspuns:

Pai si tu ce vrei de la noi?

| Belluuu explică (pentru Nicux1):

Tu esti boot sa mori in chinuri happy.