| andrutzic a întrebat:

Buna TPU
M-am cam certata cu gagiku pentru ca imi zicea ca's enervanta ca al enrevez la culme si ca nu vrea sa ne mai intalnim si dupa ce ies dupa mess aflu de a o prietena care imi stie parola ca imi trimite uramtorul mesaj:" Andra, m-am comportat foarte urat cu tine, dar am meritat ce mi-ai facut si vreau sa stii ca eu inca mai simt multe pentru tine si inca te mai iubesc asa ca vreau sa astept raspunsul tau daca vrei sa ne impacam. A fost doar vina mea fiindca nu te-am dat pace. Vreau sa fim din nou impreuna, dar sa continuam ce am inceput. Te iubesc!"
eu cred ca este uat dupa net
oare asa este?
oare merita iertat?

Răspuns Câştigător
| gasolina14 a răspuns:

Iarta-l pe uratu ala daca tie iti place de el si vrei sa te casatoresti cu el...laughing

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce conteaza daca e de pe mess sau dupa Marte?!

Gestul conteaza, cuvintele, daca le-a spus din suflet; doar atat!

Vorbeste cu el si nu mai intra atat in detalii!

| Floreenofficial a răspuns:

Buna! Yo as zice sa ii mai dai o sansa [ultima] sa vezi cum se comporta in continuare, iar daca e tot asa de enervant...adio 4 ever!
bafta! :*

| Romancutza a răspuns:

Pai oricine merita o a 2-a sansa, eu zic sa-l ierti si sa te impaci cu el, dar daca ranile din sufletul tau sunt mult prea profunde si chiar te-a facut sa suferi nu ti-as recomanda sa fii din nou cu el ca daca se repeta aceasta intamplare tu vei suferi din nou.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eh nuh, sa stii ca si baietii daca se straduiesc pot fi romantici. poate baiatul era intr-o pasa mai proasta si sa descarcat pe tine. eu zic sa vorbesti cu el si dara il placi sa va impacati,

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

. eu as zice sa-l ierti, pentru ca e foarte interesant cum un baiat isi da seama de greseala facuta si isi cere scuze intr-un asemenea mod de frumos; x
sti ca baietii sunt foarte secreti si nu isi dezvaluie sentimentele sau... na...

| alessyca a răspuns:

Certurile astea sunt banale, asa sa va umpleti si voi timpul. eu zic sa-l ierti, tachinarile astea sunt normale, din punctul meu de vedere.

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai asta stii doar tu dar cred cai poti da a doua sansa daca continua sa faca tot ce ti-a facut prima data nare rost cred

| zuzu_3768 a răspuns:

Poi depinde de ce trebuie iertat? Ce-a facut?
Fii si u mai explicita!

| camionagiull a răspuns:

Merita ca o stat cu tine v-ati sarutat chesti deale voastre meritawinking