| jasmine11 a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac! in ultima vreme eu si cu iubitul meu ne certam foarte tare, mai mult din cauza neglijentei lui, iar aseara, am vb pe mess cu un baiat, care a intrat pe miine, i-am zis sa imi dea pace, si sa imi zica de nde are id meu, si tot felul, iar la sfarsit mi-a tot cerut nr, si tot a insistat, si i l-am dat sa ma lase in pace, eu imi schimb nr azi, iar pr meu are parola si imi citeste tot timpul messurile, si a vazut ca i-am dat nr, si ne-am desp, mi-a spus ca m-a iubit enorm de mult, si imi multumeste ca nu l-am lasat sa se indragosteasca lulea de mine, si ca acum nu mai este sigur ca ma iubeste, si eu tot timul l-am iertat printr-un cuvant spus de el, intotdeauna am facut-o, iar el, nu ma poate ierta de al atat, azi ne intalnim sa vb, si nu stiu cum sa fac sa ne impacam, chiar nu pot trai fara el, nu pot, as vrea sa dispar cu totul de pe lumea asta sa nu ma gaseasca nimeni, si nu stiu cum, ma darama orice se intampla in jurul meu, orice lucru minor ma face sa imi vreau moarte, si nu mai stiu ce sa fac, chiar il iubesc foarte mult, si nu as putea trai fara el, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Off,toti sunt gelosi si posesivi la genul asta de lucruri,gen:''lui ii dai aia, mie nu imi dai celalalt lucru...''', etc.

Nu vad cum te poti scuza.Tot ce poti face e sa il faci /sa ii ceri sa te ierte.

| UbexFlo a răspuns:

Daca vroiai sa nu se intample nimic, nu ii dadeai numarul acelui baiat, puteai pur si simplu sa ii dai ignore si cu asta basta.Parerea mea personala, asa ceva nu se face straight face Ti-a facut bine, piate asa te inveti minte ca exista si buton de ignore.Nu te supara pe mine dar nu stiu daca mai ai vreo sansa.Una e sa iti spuna el ceva, e un cuvant, cuvintele le poti ierta dar faptele nu. Aveai alte modalitati sa scapi de el nu prin a-i da numarul tau de telefon.Eu inteleg ca iti schimbi numarul astazi ca sa nu te caute acel baiat dar el nu va intelege pentru ca ai facut`o de oaie.Pare ceva banal dar nu e chiar asa.

| nimicaici a răspuns:

Ahahaha,e gelos tipu! smug

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Draga mea eu cred ca ai intrat in depresie iar in legatura cu iubitul tau nu stiu ce sa iti zic pentru ca daca a vazut ca i-ai dat numarul tau acelui baiat sigur a vazut si restul conversatiei si faptul ca nu te lasa in pace si intra pe id-ul tau deci... eu cred ca poate ar trebui sa ii explici tu tot ce s-a intamplat cu acel baiat si sa ii spui ca nu poti traii fara el si sa ii zici ce neai zis noua ca tu l-ai iertat mereu si ai merita macar o a doua sansa. Cereti scuze si daca vezi ca tot nu te iarta poate el a gasit pe alta fata sau pur si simplu mu te place si s-a saturat de tine.Nu cred ca un baiat nu tear ierta dupa ce ai face ce ti-am zis eu decat daca, ti-am zis nu mai este interesat de tin dar oricum eu cred ca te va ierta :p multa baftawinking.

| Beaa97 a răspuns:

Eu cred ca tio placut sa vorbesti cu acel baiat nu cred ca o fata care tine asa mult la iubitul ei nu ii dadea ignore daca te dispera. Eu nu cred ca mai ai sanse si cuvintele sunt cuvinte, faptele sunt fapte. Tu l-ai iertat ca ti-a zis nu stiu ce. Da tu ai facut o greseala. Si daca chiar te iubeste gandeste-te cat de mult l-a durut.winking