| Didu25 a întrebat:

Buna TPU sad! M-am despartit de ieri de iubitul meu crying. am avut o relatie de 9 luni aproape. Ne certam din orice de cand s-a intamplat sa-l insel desii i-am zis ca-mi pare rau pentru ce am facut si ca as face orice pentru imi recapata increderea in el. De atunci ne certam in fiecare zi sad din diverse motive banale.Iar ieri i-am zis ca nu mai suport prea multa cearta, nu a fost de acord a zis ca oricum tot a lui raman chiar daca nu mai vreau, mi-a trimis un mesaj in care a zis ca se omoara ca at poate o sa-l cred nu i-am mai raspuns nu mi-a mai dat niciun semn nimic crying. Toata ziu ma gandesc numai la el si plang crying. Cum sa fac sa-l uit il iubesc mult si mi-e greu fara el dar nici impreuna nu mi-e bine cu el pentru ca e numai vb de cearta.Ce as putea sa fac :-

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Tot din cauza ta va certati pentru ca ii dadeai motivewinking daca l-ai inselat nu are rost sa fiti impreuna..eu zic sa discuti cu el si sa ramaneti amici

| DonHunter a răspuns:

Asta ti-a trebuit daca l-ai inselat.Si pe mine m-au lasat muuultelaughing Acum nici nu mai stiu cum le cheamalaughing