| username07 a întrebat:

Bună tuturor! Vreau sa împărtășesc si eu cu voi o nelamurire mai exact nu vreau comentarii răutăcioase sau mistouri. Sunt fata si pana acum nu am mai avut relatii de niciun fel, deoarece nu am gasit un baiat potrivit care sa simt ca ma merita, un baiat serios asa cum voiam. Iar acum am dat de un baiat, e frumusel, am iesit la prima intalnire cu el, eu sunt o fire timida si retrasa nu prea scot niciun cuvant insa mi-a placut de el. Se comporta dragut cu mine si a inceput sa ma sarute neasteptat, eu neavand pana acum primul sarut nu stiam exact ce se intampla insa m-am luat dupa el. Dar nu m-a atras deloc si nu stiu de ce m-a sarutat incontinuu iar eu abia asteptam sa termine ca ma simțeam inconfortabil. Nu ma simt atrasa deloc, oare e vreo problema la mine? Nu inteleg de ce credeti ca e normal ca prima data sa fie asa?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu e deloc normal Ai fi mai fericita daca te-ai ruga lui Dumnezeu sa te ajute ca la tumpul pe care El il cobsidera potrivit sa aduca un viata ta baiatul care El stie ca ar fi potrivit pentru căsătorie si daca iinca nu esti deschisa la ideea se casatorie, sa iti vezi de studii, de cariera dar sa ye rogi pentru asta.
Si eu am patit o faza din asta, m-a cautat un tip care arata bine, am discutat si din senin m-a saritat pe buze. Eu m-am tras reoede si si azi imi aduc aminte cu scarba de acel moment. Ferele nu sunt arrase fizic de un baiat decat duoa ce sunt indragostite si il admira din toate punctele de vedere. Eu am apreciat foarte mult ca sotul meu m-inttebat pruma data cand m-a invitat in oras daca as vrea sa ne cunoastem mai bine in vederea căsătoriei, fara sa ma fi atins inainte si numai duoa mai mukte intalniri duoa care amandoi am foat de acoed ca ne îndreptăm spre casatorie, ne-am sarurat.Nu eti datoare sa lasi pe nimeni sa-si manifesre poftele pe trupu. l tău

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| mihai69 a răspuns:

În primul rând, NU trebuie să fie așa.
În al doilea, învață să spui NU!
E clar, nu ai ales bine. Dar e util să tragi învățăminte din asta.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Bună! El a forțat un pic lucrurile. Și nu e bine.
Ție ți-a creat un disconfort. Clar că trebuie să pui puțin piciorul în prag.
Dacă vrei să fii cu el, spune-i să o lase mai ușor.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Cam cat a durat partida

| jaqtoo a răspuns:

Normal că problema este la tine, tu te așteptai să mai aibe și bani, când ai auzit că nu are de fapt, nu te-ai mai simțit atrasă de el. Că tu ai spus că este frumușel, ceea ce înseamnă că lui îî lipsesc banii, asta este problema. Ce gândire josnică au unele.