| anonim_4396 a întrebat:

Maine am prima intalnire si chiar daca sunt baiat am mari emotii iar eu cand am emotii spun numai ptostii si nu vreau sa stric totul de la prima intalnire.Va rog ajutati-ma si spuneti-mi cum sa trec peste aceste emotii.
Raspunsul care ma v-a ajuta va primi Funda!

Răspuns Câştigător
| cristinicadulcica18 a răspuns:

Crede-ma ca si ea are emotii poate chiar mai multe ca tine. Importat este sa fi tu insati si sa lasi teama la o parte. Fetelor le place sa fie complimentate. Poti sa-i aduci si niste flori sau un cadou ar fi un gest frumos din partea ta. SUCCES! Iti tin pumnii sa iasa bine.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Spune-i ca esti virgin, o va linisti pentru totdeauna!
glumesc!
Nu trebuie sa iti faci scenarii cu ce sa spui unei femei ca nu-i piesa de teatru sa memorezi niste replici!

| 7639781254 a răspuns:

Emotiile sunt naturale in situatii de genul asta. Nu te panica. Si fetele sunt oameni si timiditatea ta n-o s-o deranjeze. Trebuie sa te comporti natural, sa fii tu insati. Iti doresc multa bafta! Te rog sa-mi spui cum au decurs lucrurile.

| ArilAll4Tech a răspuns:

Ia spune cati ani ai ca sa stiu ce fel de vorbe poti sa spui...