| anonim_4396 a întrebat:

Maine as vrea sa merg cu iubitul meu intr-un loc mai deosebit din Bucuresti,mi-ar placea sa fie ceva mai romantic (nu ma refer la restaurante)

Stiti locuri romantice?

Cea mai buna idee primeste fundahappy

8 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

In padure...lasa deoparte locurile urbane

Răspuns utilizator avertizat
| Jameson a răspuns (pentru CelticHearth):

Ma bucur ca imi dai dreptate. In natura e cel mai romantic. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns:

Glina, in capatul strazii Vaii e un local fain

| Alecsa11 a răspuns:

Pentru mine, cel mai romantic loc din Bucuresti mi se pare la Academie, pe bulevardul eroilor, sus acolo. Se vede superb, mai ales seara.

| RedNose a răspuns:

Eu zic ca un loc romantic il gasiti in parcul tei langa lac mai ales seara ca se vad foarte multe luminite de la cladirile de peste lachappy daca mergeti ve-ti vedeabig grin multumesc pentru raspunsuri:*

| apandrepepeapa a răspuns:

Ai putea merge cu prietenul tau undeva in parc...intr-un loc retras unde sa fiti numai voi...sa fii numai cu el