| Bud_Valentin_1998 a întrebat:

Mie imi place de o fata care este mai mare ca mine ea face 13 pe 10 august iar eu tocmai ce am facut 12 pe 2 iunie,noi doi ne plimbam in weekend si vorbim, eu tot ma dadeam la ea dar pan la un moment dat ea mi-a spus ca nu ii place de mine dar nu sunt singur intrebarea mea este : Oare sa o intreb daca vrea sa fie cu mine?, Doar nu degeaba stau cu ea, daca stau atata cu ea inseamna ca vreau s-a m-a combin cu ea, va rog ajutati-ma FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Odata ce a zis ca nu ii place de tine, inseamna ca ii place compania ta doar ca amic, si momentan nu poti sa faci nimic in legatura cu asta, poate cine stie o sa-si schimbe parerea

11 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

A zis ca nu ii place de tine, deci nu te vede ca pe un potential iubit, dar ii face placere compania ta in calitate de amic. Daca se va schimba iti vei da seama din geturile ei, dar de obicei cand o fata spune ca nu place un baiat decat ca amic, rar se mai razgandeste happy.

| LoveToHate a răspuns:

Extraordinar!laughingDragostea pluteste-n aer.
Vrei sa-ti faci iubita la 12 ani?laughing
Daca fata a zis ca-ni place de tine, ce mai vrei? Fa-o geloasalaughingNu stiu, dar pune mana pe carte si lasa "gagicariilre".

| Neinteresantul a răspuns:

C-e trebu-ie s-a fa-ci e s-a-ti ve-zi d-e scoa-la s-i s-a inve-ti s-a sc-rii. La-sa fete-le c-a n-u-ti trebu-ie fe-te acu-m.

| unknownn a răspuns:

Pai daca o zis ca nu-i place moaca ta ce dracu mai vrei? Poti sa-ti iei gandul.

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Dur raspuns laughing))

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ti se pare, uita-te la celelalte raspunsuri ale melelaughing

| Nicux1 a răspuns:

Din pacate nu cred ca te place, daca ti-a zis nu, nu este, dar la varsta ta sa te preocupe scoala nu fete ai destul timp pentru fete.
Un pont:mare majoritate a fetelor le plac baietii mai mari, stii ele se maturizeaza mai repede si bla bla bla...

| Alexutsza a răspuns:

Daca a spus ca nu ii place de tine si naiba mai vrei? Fetelor nu le plac baietii mai mici, lor le plac baietii mai mari sau muult mai mari! Sunt fata si stiu happy Daca a spus o data ca NU apai NU ramane!winking Si daca o mai freci mult la cap sigur nu va fi cu tine vreodata! Si oricum, lasa fetele si du-te si joaca fotbal.

| DamnDude a răspuns:

Trebuie sa faci mai mult decat sa stai cu ea fai o surpriza de ex o floare na

| banglados a răspuns:

Nu te da batut ia o alta fata sa o faci geloasa si pe urma o sa sara in bratele tale foarte repede.

| Radu_Negres_1997 a răspuns:

Nu mai incerca...Si la varsta ta iti pui asa intrebari? Mai cresti un an - poate doi