| alexandrrrrra a întrebat:

NU demult am intalnit un baiat mai mare decat mine cu 5 ani, eu am 15 ani iar el 20 si m-am indragostit de el, poate fi doar atractie fizica sau pasiune dar eu nu pot sa-l uit.Nu am avut niciodata un prieten pana acum pentru ca eu consider ca este o prostie sa-mi fac un prieten la varsta asta dar mereu ma gandesc ca in momentul in care voi implini varsta de 18 ani sa ma apropii de el.

Voi ce imi sugerati, din cate stiu nu are prietena dar eu cred ca ar fi o prostie sa ma duc la el si sa-i spui ca-mi place de el pentru ca mai mult ca sigur nu ma va lua inserios tot ce fac si am facut pana acum de fiecare data cand mi-a placut de un baiat este sa stau in camera si sa ma gandesc la el deci nicio miscare din partea mea.
VOi ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Sugerez sa te bagi in seama cu el.Adica poate sentimentul e reciproc. Vorbesti cu el pe mess.In general daca te va placea o sa se bage el mai mult in seama happy.In rest ce sa mai zic...Succeswinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca vrei sa fii prietena lui incearca sa stai mai mult prin grupul lui de prieteni, eventual sa vorbesti cu el. Nici eu nu sunt genul care sa se duca la cineva si sa-i spuna pur si simplu ca il place. Poate de asta mi se si pare absurda ipostaza asta laughing, deci n-am cum s-a recomand.

| alexandrrrrra explică:

Mersi pentru raspunsuri!