| Jjøқεr a întrebat:

Saluuut TPU! De ceva vreme imi place la nebunie de o colega =p~. O cunosc de la gradinita. In clasa 1-a mi-a trimis un biletel ca ma place. Eu ce puteam sa stiu eu la 7 -8 ani ce e aia dragoste si placandu-mi de prietena ei cea mai buna, imi bateam joc de ea straight face. Stiu, eram un porc. Tot asa am continuat pana acuma in clasa a 7a. E foarte foarte frumoasa. Ma ia in brate mult, imi ciufuleste parul, glumeste cu mine, e perversa. cateodata (asta imi place mult la o fata laughing )si ma prinde mult de obraji, zice ca am pielea fina si de aia >: "Dragostea" fata de prietena ei mi-a trecut cand am vazut cat e de fitoasa, mincinoasa si prefacuta. Azi a venit prietenul ei la scoala. S-au certat si ea spune ca s-au despartit. Stateau la un moment dat si vorbeau. Ea mai mult se uita la mine cum jucam fotbal cu niste colegi, eu ii scoteam limba, ea mie laughing. Eu, mai mult holbandu-ma la ea pe ascuns, ca un profesionist am alunecat pe minge si am cazut rolling on the floor. Prietenii mei au plecat si ea a venit si a jucat si ea o "pasa" cu mine laughing. Ma mai face prost, fraier, dar mai mult in gluma laughing. Odata seara eram eu, ea si o prietena de-a ei. Stateam, ea era pe facebook, prietena ei la fel, eu ma uitam la cer (plictisit de facebook laughing ) si a venit dintr-o data si s-a pus la mine in brate. Eram in al 9-lea cer laughing. Oricum, fara sa o lungesc mai mult, merita sa o intreb daca mai simte ceva pentru mine? Sau e prea tarziu? Multumesc anticipat big hug *Scuzati greselile gramaticale, ma cam emotionez cand vorbesc despre ea :X*

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Eu as zice sa o intrebi si sa nu te inseli de sentimente, si intreab-o cat mai repede pana nu se indragosteste alt baiat de ea si ti-o fura.

| Jjøқεr explică (pentru Seepty):

Multumesc mult. Chiar maine o s-o intreb laughing De data asta nu mai aman.

3 răspunsuri:
| Nicux1 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci precum seepty...serios faceai o treaba buna.Ideea de 'porc', nu stiu cum ti se pare tie, dar multi baieti de treaba si-ar dori sa o aibe in loc sa fie cea mai buna prietena.Si in plus ce rost are sa o intrebi daca te place? Nu poti avea o relatie fara sa pui intrebari din astea? Mai mult...o poti determina pe ea sa iti spuna ca te place si treaba ta devine mult mai usoara.Cred ca ai fost dezinformat.

| Tigrul15 a răspuns:

Spune-i big grin