| Capsuna123 a întrebat:

Nu mai intelg nimic, am in clasa un coleg de care imi place si azi i-am spus in fata si el a zis ca ma uraste si dupa ma tot intreba "ce mai faci" gasea motive sa ma uit in ochii lui si sa ii zambesc.Ce sa inteleg eu din toata chestia asta? De ce ar mai vorbi cu mine daca m-ar fi urat?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu te uraste,in mod sigur.L-ai debusolat, baietii considerand ca firesc sa faca ei primul pas, desi uneori sunt atat de complexati, ca rateaza ocazia.Mie mi se pare firesc gestul tau, dar acum trebuie sa-i dai putin timp, sa se dezmeticeasca.Continua initiativa adoptata, si va fi al tau.

| TheUchiha a răspuns:

Tia spus ca te uraste, doar pentru ca nu e inca pregatit de o relatie.A fost dur pentru ca nu a stiut cum sa reactioneze.Dar el nu te uraste, ba din potriva.Ai sa vezi ca maine va veni la tine sa te mai intrebe ce faci si din astea.

| Th3Evolution a răspuns:

Ori te tachineaza ori iti protejeaza sentimentele cel mai usor ar fi sa il ignori o vreme si vezi cum se comporta

| ByBy1 a răspuns:

Poi poate ca el nu vrea sa te superi, ca totusi ii pasa de sentimentele tale... uite stai si uh cu un alt baiat si vezi ce zice, funda?