| Yosifica a întrebat:

nu mai pot de nervi iubitul meu se comporta foarte ciudat de la un timp si foarte urat, inainte ma suna si de 20 de ori pe zi si acum de abia daca ma suna de 5 ori ..era complet schimbat inainte, nu se comporta urat, ne tot certam de 1 sap si, am ajuns chiar la despartire in gluma, sunt mai geloasa de fel si astazi mi-a zis ca are pe altcineva si apoi mi-a zis ca a glumit ca nu are pe nimeni si ca ma iubeste pe mine, apoi ma ia in gluma ca cica ma iubesti? hai ca stiu ca esti moarta dupa mine nu ma stiu ce sa fac plang si ma enervez de nu mai pot am ajuns sa iau pastile cu duiumu si sa lesin pe strada

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gelozia asta te va strica de cap, calmeaza-te si daca stii ca te iubeste nu iti mai face atatea griji

| neutrino a răspuns:

DAca vrei poti pune o intrebare, daca nu, nu. Oricum esti o rasfatata, dar totusi ar fi bine sa nu uiti ca o relatie are, pe bune, si un sfarsit. Asta, pentru a nu plange la urma ca nu ai stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar o pipita razgaiata. Ce probleme mari aveti la varsta voastra...

| Dianaㄨ a răspuns:

Barbatii sunt ca un elastic, acestia se departeaza constant si se apropie mai mult ca inainte de partenera. S-ar putea sa fie situatia aceasta, iti voi da mai multe detalii daca imi ceri, sau s-ar putea sa faca misto de tine si sa nu-i mai pese sau. pur si simplu sa nu te mai iubeasca. De cat timp sunteti impreuna? Cum e relatia voastra? Ce tip de personalitate e?

| Yosifica explică (pentru Dianaㄨ):

3 luni jumate, ne iubeam foarte mult, este foarte calm, tandru, bland, dar de la un timp e foarte ne intelegator

| Dianaㄨ a răspuns (pentru Yosifica):

In acest caz, pot fi ambele variante...cum spuneam.
Barbatii au tendinta de a se departa sufleteste periodic de partenera si a reveni dupa aceea mult mai dragastosi ca inainte.Este modul lor de a-si respecta orgoliul, etc...

Daca nu e asta, e ceea ce ti-am spus eu cu iubitul...in 3 luni nu poti sa spui ca ai cunoscut o persoana extrem de bine, asa ca sentimentele se pot diminua sau aprofunda. Vorba aia, "mananci un sac de sare cu un om si tot n-ajungi sa-l cunosti".

| lalaaaa a răspuns:

Fa-l si tu gelos asa doar in "GLUMA"