| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce sa fac imi place de un baiat cu care am stat inainte 1 an happy ne-am despartit pentru ca nu ne intelegeam de atunci au trecut 3 ani happy am mai vorbit am fost impreuna la chefuri, dar nimic mai mult vorbim doar ca prieteni happy as vrea sa ma apropii de el dar mi rusine nu stiu cum as putea... mi frica sa nu ma respinga, sau ceva de genul. Ma puteti ajuta cum as putea sa ma apropii de el, ca sa fie mai mult intre noi mentionez ca momentan sunt plecata in strainatate happy.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mytsaa a răspuns:

Poti sa-i las un mesaj pe facebook, pe messenger sau unde comunicati voi si sa-i spui ca ti-ar place sa mai acordati o sansa relatiei voastre, ca v-ati schimbat amandoi pe parcursul celor 3 ani care au trecut si ca esti de parere ca merita sa incercati.Momentan asta ar fi cea mai buna solutiehappy

| ApaMineralaPlata explică (pentru Mytsaa):

Nu o sa ma creada proasta ca dupa 3 ani ii cer asta? :-s

| Mytsaa a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Nutongue Eu am cerut asta unui baiat dupa 7 ani happy Doar ca am fost amandoi manipulati de un dobitoc si am lasat-o balta, n-am mai vrut sa suferim si a 2-a oara pentru ca ar fi fost mult prea dureros.Prima"relatie"cu el am avut-o cand eu aveam 11 ani.Eram doi copii, nici nu ne tineam de mana macar, dapai mai mult, dar ne-am iubit, era frumos asa cum era atunci.Ne-am reintalnit dupa 7 ani si ne-am acordat inca o sansa dar. imprejurarile au facut sa nu mearga.
Merita sa incercihappy