| SweetGirl1303 a întrebat:

O intrebare, de fapt 2.
In primul rand daca iubitul imi face sex oral inseamna ca vrea ceva serios cu mine? Noi ne cunoastem de 5 ani si am fost impreuna in timpul asta. Bineinteles ca ne-am despărțiți si acum suntem iar impreuna de jumatate de an. El a fost primul baiat cu care m-am culcat acum 4 luni. Si de cand m-am culcat cu el, in timp a inceput sa-mi faca sex oral. Plus ca el nu mi-a cerut asta. Si ma gandesc ca daca face asta ar vrea ceva serios ca doar nu poti face asa ceva la toate fetele mai ales daca nu o si iubesti nu? Sau ma înșel? Astept raspuns!
Si in al doilea rand ce simțiți baieti cand faceti sex oral? Cand faceti, nu cand primiți?
Dau mulțumiri și bineinteles FUNDA!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna doar ca ii place sa faca sex oral. Nu da intelesuri ascunse si inventate unor intamplari normnale si obisnuite. Evident ca faci sex oral si fetelor pe care nu le iubesti, daca ajungi cu ele in pat. Un barbat adevarat face sex numai cu fete pe care le iubeste, toata viata lui. Un barbat oarecare, fraier, face sex cu orice fata accepta si, evident, face si sex oral cu toate daca ii place sexul oral. NU stiu cine ti-a spus ca barbatii fac sex oral numai cu fetele pe care le iubesc, dar e cel mult o gluma, evident. Un sarut, de exemplu, este mult mai intim, deci ar trebui sa ii dai mai multa importanta. Nu ti-a cerut sa faci si tu fiindca nici un om normal nu ceseste in pat. O vei face daca vei vrea si daca iti place, e alegerea ta.

| RAY a răspuns:

Asta nu e o dovada clara cum ca te iubeste, personal cred ca cand un barbat se deschide in fata unei fete emotional e semn ca o iubeste, noi nu ne deschidem prea des emotional, eu o vad ca o dovada, ca isi face sex oral da e o dovada ca vrea sa isi provoaca placere, inseamna ca nu e egosit ceea ce e bine, dar a spus ca e iubire doar ca isi face sex oral nu e chiar o dovada clara, sunt uni care fac asta din placere, dar daca a stat atata cu tine eu cred ca te iubeste, daca avea doar interes sexual facea sex apoi pa
la a doua intrebare nu stiu pentru ca nu am experienta banuiesc ca placere, isi intra penisul in erectie si simti ca cand manci ciocolata daca si gemi e o placere extrem de mare

| SweetGirl1303 explică (pentru RAY):

Ideea e ca mi-a spus ca nu a mai practicat asta cu nicio alta fata. Sa-l cred?

| RAY a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Eu cred ca daca nu crezi in pers iubita degeaba stai cu ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Iti ofera acele cunilitii repetate in primul rand fiindca ii place sa practice respectiva placere/fantezie sexuala. De asemenea este posibil ca pe el, sa-l excite probabil mirosul si gustul secretiei produse de ''pasarica'' ta in momentul in care esti excitata. Orice ''pasarica'' care este mereu perfect igienizata si are un aspect apetisant, poate sa provoace sau sa induca dorinta de a fi apreciata recompensata prin efectuarea unei cunilitii care sa-si produca la final efectul scontat, sau cel putin de a incerca sa fie provocat orgasmul. Multa sanatate!

| SweetGirl1303 explică (pentru corbulalbrosu):

Ideea e ca mi-a spus ca nu a mai practicat asta cu nicio alta fata.

| mihai69 a răspuns:

1. Nu neapărat. E bine că îi place să ofere plăcere fără să ceară ceva la schimb. De făcut, o putem face oricui - nu ține de relație, ci de bucuria de a putea oferi plăcere partenerei.
2. Vezi mai sus.

| anamaria82726 a răspuns:

Baietii fac sex oral pentru vor sa faca fata sa sa simta bine in pat. Dar ti-as recomanda sa-i faci si tu lui...asa ar fi corect, fa-l si tu sa se simta bine. Ca sa puteti spune ca s-a intamplat,, totul,, intre voi

| SweetGirl1303 explică (pentru anamaria82726):

Multumesc de recomandare. Dar eu nu pot...

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Te inseli, chiar este foarte placut sa faci sex oral unei fete, mai placut decat o fata la un baiat, ce crezi tu e o preconceptie foarte des intalnita cum ca baieti nu vor sa "Dea limbi" aia ori sunt prosti ori sunt ciobani

| Ruptura a răspuns:

Nu poti sti exact ce se afla in mintea unui barbat, suntem niste animale care nu pot fi imblanzite.
Probabil i-a placut aceasta idee si a vrut s-o incerce.
Din moment ce spui ca sunteti impreuna de 5 ani, cu mici pauze, banuiesc ca stii daca vrea ceva serios cu tine, vezi cum se comporta cu tine, nu te poti baza doar pe '' te iubesc ''

| SweetGirl1303 explică (pentru Ruptura):

Intocmai. Nu am bazez doar pe un te iubesc. Dar mi-a zis ca are planuri serioase cu mine si ca nu a mai practicat asa ceva cu nicio fata. Nu vreau sa ma despart de el ca a fost primul. si as vrea sa raman cu primul, ca pe timpuri.