| SweetGirl1303 a întrebat:

Revin iar cu o serie de intrebari laughing
1- de ce dupa ce am orgasm iubitul meu imi zice "bravo iubi"?
2-de ce imi face sex oral? Ce simțiți voi baieti cand faceti sex oral?
3-cum as putea sa-mi fac iubitul sa se simtă mai bine cu mine (fara sex oral ca nu fac asa ceva)
Dau fundita :-D

28 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cu inhibitii si tabu uuri de genul... eu nu fac sex oral nu stiu cat de multe poti face in pat. Da cand primesti e bune cand sa oferi pauza?

| PersonajFictiv a răspuns:

1.Ii pare bine ca ai avut orgasm
2.Ca ii place vaginul tau, il savureaza intai, cum mirosi cafeaua inainte sa o bei, tragi in tine acel miros care trezeste o stare buna in tine apoi o bei cu pofta.
3.Sa-i faci un oral cu pofta, sa i-o umpli de saliva ta calda apoi sa il lasi sa continue.
(chestii de igiena si etc sper ca nu e cazul sa le zic, sau boli, etc)

Multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate intrebarile sunt gresite mai fetito, tu trebuie sa il lasi fara cuvinte, cu un mare wow
Sa fi atat de buna in pat si sa ii oferi un asemenea oral incat sa nu se mai sature de tine. Sa zicã "wow iubi esti cea mai buna"

| SweetGirl1303 explică (pentru anonim_4396):

Fetițo? rolling on the floor) ma lasi fara cuvinte. O relatie nu se poate tine fara oral sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Inteleg ca tu poti trai si fara sa iti faca el oral, sa nu zic altceva dar la baieti e un mare bonus, asculta de noi daca stii sa il satisfaci nu o sa mai plece de langa tine. Pentru noi e ceva important laughing) domnisoarã, multi domni nu ar sta cu una care nu le face oral
Ia cateva kg de banane sau un vibrator si exerseaza ca dupa cateva saptamani o sa dispara senzatia de voma, iar cand o bagi deep lui ii va creste inimioaralaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

A facut oral si tu nu iai facut, in locul lui nici macar pupã pe gura nu iti dãdeam, te-as fi trimis la tactu sa te pupe acolo jos’ nu eu

| venividivici2017 a răspuns:

E cam prost "iubi" ala al tau sa iti faca sex oral, fara ca tu sa ii faci.

| leapșa a răspuns:

Dar ce are daca-i faci? In pat trebuie sa va satisfaceti reciproc.
Pune-l sa se spele si sa se rada inainte si gata, ti se mai duce din greata.

| SweetGirl1303 explică (pentru leapșa):

Nu e vorba de igiena. E foarte îngrijit laughing mai rau ca o femeie. Doar ca nu pot eu.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeForever3 a răspuns:

Fără sex oral zici? Hmm, atunci încearcă anal

| SweetGirl1303 explică (pentru JustMeForever3):

Am incercat. Nu-mi place. Ma doare laughing

| JustMeForever3 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Pai mai încearcă, după un timp nu o sa mai simti nimic.

| SweetGirl1303 explică:

Si daca nu-i voi mai permite nici lui sa-mi faca? :O

Răspuns utilizator avertizat
| venividivici2017 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Odata ce si-a bagat botul acolo, iti dai seama ca asta il va nemultumi.Isi va dori sa-si bage botul in continuare, ca un fraier, chiar daca tu nu ii faci oral. Poti sa il tii asa de "lucky", daca el nu isi da seama si te vrea in continuare.In fond, nu ai nimic de pierdut, ai doar de castigat, un polishat gratuit la pasarica haha

| venividivici2017 a răspuns (pentru venividivici2017):

Odata ce l-ai lasat, trebuia sa te gandesti bine, nu sa profiti ca o egoista.Acum e ca si cum il vei lasa fara jucaria preferata, ar trebui sa ii faci si tu sau daca nu, o alta relatie in care sa NU accepti asa ceva, sa NU accepti oral.Totusi,credeam ca toate fac oral, ciudat dar chiar esti o exceptie laughing)

| SweetGirl1303 explică (pentru venividivici2017):

laughingMamăă, să mor de le înțeleg pe alea care fac. Noi vrem un viitor impreuna. Avem planuri serioase. Nu vreau sa -l pierd pe motivul ca nu i-o sug

| venividivici2017 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Ciudat totusi, incerci anal, dar la oral...inseamna ca motorasul lui nu se ridica la cerintele tale..gasesti tu altul mai bun, o sa iti placa, ai sa vezi tongue

| SweetGirl1303 explică (pentru venividivici2017):

Nu pot face oral. Sunt mai grețoasă de fel. Ce pot face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Pai daca esti gretoasa la asta? Nu il inteleg pe el, atunci, cat de fraier poate sa fie...sincer,cautam alta daca eram in locul lui.

| SweetGirl1303 explică (pentru anonim_4396):

Ce rautacios esti laughing daca ma iubeste. nu totul consta in sex oral

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Asa e, nu totul consta in sex oral.Dar saracul o sa ramana marcat toata viata cat v-a sta cu tine ca ti-a facut oral, iar tu nu lui...de ce esti asa rautacioasa si egoista sa accepti dar tu sa nu ii accepti? haha

| sofisis a răspuns (pentru SweetGirl1303):

Incearca in dus

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

*** ...inca caut o fata, sa vrea asta in dus

| SweetGirl1303 explică:

Ideea e ca el a fost primul la mine. Si speram ca sa fie si ultimul. Ne dorim sa clădim ceva frumos impreuna si de lunga durata.