| kidda17 a întrebat:

Buna TPU.puppy dog eyes

Eu sunt o fata rebela mai de fel..si imi place de un baiat asemanator, el e un pic mai mare decat mine..si are iubita sad eu i-am spus ca il iubesc..si el mi-a spus ca si el.dar nu poate fi nimic intre noi si am incercat sa trec peste ..si acum ca au trecut 2-3 luni ne-am intalnit si m-a sarutat :-s si peste 2 zile m-a sarutat iar si el are inca iubita ..si continua sa ma sarute..si eu il resping...

Este posibil sa simta cv pentru mine:-s

funditapuppy dog eyes:-

Răspuns Câştigător
| valentinamarinamary a răspuns:

Nu il respinge ..nu fi fraera daca el te face sa te simti confuza fa-l si tu pe el! Si asa o sa ajunga sa fie nebun dupa tinewinking!

10 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Acesta este un comportament caracteristic adolescentilor din ziua de azi.Din gesturile lui ai putea interpreta situatia in cateva feluri:fie ii place de tine si te saruta pentru ca indradevar ii placi sau fie face asta doar asa ca sa se simta el bine si sa te faca si pe tine confuza sau poate nici el nu stie ce simte. Daca intr-adevar tinea la tine si isi dorea sa fiti impreuna renunta la actuala si incepea o poveste cu tine.Ai grija.Baftawinking

| Astaeparereamea a răspuns:

Uite cum sta treaba, asa am invatat-o si pe sor'mea Lila, in viziunea si mintea lui bolnava nu esti decat un viitor trofeu, daca ti-a vazut slabiciune a inceput sa tatoneze terenul pina o sa-i cazi in plasa, eu stiu ca o rebela e mai isteata, facem rebeliunea de ras? ignora-l

| Azµre a răspuns:

Totusi e vina ta ca te-ai bagat peste relatia lor, daca te-ai pune in locul fetei respective cum te-ai simti? nu e corect ceea ce faci si ceea ce face el se chema nesimtire, din punctul meu de vedere tipul este o scarba! nu inteleg cum poti iubi un astfel de om care isi inseala prietena cu alta! nesimtire mare! Si ce-o fi fost in capul tau!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Azµre):

Nu te supara dar ai chiorul gainii tataiee? fata il respinge
Dydy nu e linga tine sa te corecteze? laughing)

| cmihai98 a răspuns (pentru Azµre):

Vai si ce mai exista si astfel de baieti dar daca baiatul le iubeste pre amundoua trebuie sa aleaga una care ii este lui mai draga

| Azµre a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Eh si ei ii place iti dai seama ce-l respinge de o pupa de fiecare data laughing sa fim seriosi ca si ei ii place ca altfel i-ar fi tras o palma de-l datea in cur!

| Azµre a răspuns (pentru cmihai98):

Crezi tu ca este corect? iubesti doua dar esti cu una si ce faci o lasi pentru alta? ca ti s-a sculat tie laughing daca esti intr-o relatie de ce mama dracu ai mai intrat in ea daca tu nu o iubesti sa fim seriosi. e nesimtire cat casa!

| cmihai98 a răspuns:

Lasasti biata fata nu stie ce sa mai creeada sau ce sau mai faca nu?

| kidda17 explică:

Heii TPU puppy dog eyes am vorbit cu fata cu care zicea el ca e intr.o rell big grin fata respectiva a zis ca nu e intr.o relatie cu el doar buni prieteni..deci..xD