| MariaEllena a întrebat:

peste cateva zile e ziua prietenelui meu si pe langa ce i-am mai luat.i-am luat si o felicitare si as vrea sa scriu un mesaj frumos puppy dog eyes.dar fara :soarele meu,dragostea mea, ca am cautat pe net si numai de astea am gasit rolling eyes.
Daca se poate ceva simplu:d. poate fii si haios.Va rog puppy dog eyes Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GiaNina29 a răspuns:

Dragul meu, uite ca se adauga inca un an, varstei tale frumoase. Vreau sa stii ca in acest moment special, eu sunt alaturi de tine si iti doresc tot binele din lume, vreau sa te fac cel mai fericit baiat din intreg universul. Esti dragostea mea, si pentru mine insemni foarte mult, iar de ziua ta, vreau sa te simti cel mai special baiat, si cel mai norocos alaturi de mine, pentru ca datorita tie consider ca sunt cea mai norocoasa fata din lume! Te iubesc Mult, si iti ofer un calduros LA MULTI ANI, plin de sarutari dulci si imbratisari calduroase!

1 răspuns:
| Dragonfly6 a răspuns:

Incearca: "Tu esti luna care ma calauzesti in timpul noptii".