| micheilla a întrebat:

Buna TPU stiu ca am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit niciun sfat/raspuns.Deci peste cateva zile e ziua unu-i foarte bun prieten al meu si pe langa cadoua care i l-am luat as vrea sa-i fac o scrisoare/felicitare in care sa scrie ceva in genu:tin la tine foarte mult... Ceva in genu sau un status ceva mai special.Va rog eu frumos MULTUMESC fundita+vot.

2 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Fa.i un cadou special, ceva c stii ca nu a avut si i.ar fi placut! ma refer la ceva simbolic! BAFTA!

| adryanutza a răspuns:

Eu ma gandeam ca in loc de o scrisoare sa ii faci o petrecere surpriza la care sa participe toti prietenii vostri! Asa ar fi mult mai placut! Dar daca nu vrei sa ii organizezi o petrecere fai o scrisoare ca de exemplu : Tu esti prietenul care si la bine si la greu ai fost langa mine, tu ai fost acea persoana cu care am putut vb cand am avut nevoie tu esti cel mai bun prieten si pentru asta tin la tine enorm de mult! te iubesc (ca o amica big grin ) -ca sa nu inteleaga altceva tongue sper sa iti fie de folostongue