| Municutsa a întrebat:

Buna TPU am o problema trebuie sa ma ajutati! Dau fundita si vot pentru cel mai bun raspuns pe care il voi primi, promit! Asha mie imi place foarte foarte mult de un baiat care are iubita, si e o relatie de cativa ani e ceva seriossadsad. Dar azi cand eram la scoala a venit la mine, si a apropiat usor buzele de gura mea si m-a sarutat si mi a zambit, apoi a plecat fara sa zica pa.Hmm.Nu-l am in lista de mess si nu mi-a dat add, eu nu ii voi da sa nu zic ca eu cred ca suntem impreuna.Nu era in niciun caz o provocare sau ceva ke mult prea matur pentru din astea.PS : eu is a 6-a si el a 8-a, iubita lui cu care e de cativa ani e la liceu a 10-a si va dati seama ca e ft frumos ca altfel nu se combina cu unu cu 2 ani mai mic.helpsad

5 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Hmm. sincer cred ca era un jocstraight face.
poate s`o fi plictisit, sau i`ai atras atentia cu ceva.nu te lasa pacalita de zambetul lui.

daca are prietena de cativa ani, nu prea cred ca o va lasa cu una cu doua. cauta`ti pe altcineva, si nu`i da satisfactiehappy. e cel mai binebig grin

succesbig grin

| elenita_7894 a răspuns:

Pai e cam serioasa treaba dar cred ca ar trebui sa. l intrebi de ce te. a sarutat cand el avea o iubita cam dubios dar...eu zic sa. l intrebi de ce te. a sarutart ca asa am inteles...:*

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Sincera sa fiu eu una nu mi-as face ata de multe speranteoh go on
poate te-a sarutat ca sa iti demonstreze ceva sau poate sa o faca pe prietena sa geloasa
daca chiar iti place tipul mult (nu doar o simpatie fata de cum arata) aruncate' pe ellaughing
adica incearca sa flirtezi cu el, chestii de genu'.
daca nu, ar fi bine sa stai la locul tau si sa astepti pan' se elibereazatongue

scuze limbajullaughing...
funda?/sadpuppy dog eyes...hai te rooogggggg

| yulia_3998 a răspuns:

Deci si eu am fost intr'o situatie exact la fel. s'ar putea ca el sa stie ca tu il placi si de aceea sa te fi sarutat. poate ca si el te place dar totusi pe prietena sa o iubeste.
sfatulmeu ar fi ca sa incerci sa nu iti face sperante in privinta lui.incearca sa pui ochii pe altcineva...stiu ca este greu(din propia experienta)dar nu vei ramane toata viata cu gandu' la acel baiat.in prezent eu astept sa merg la liceu unde sigur voi gasi baieti frumosiday dreaming.

Răspuns utilizator avertizat