| raulu65u73 a întrebat:

Salut eu si prietenul  meu  vrem sa facem sex anal
El e Activ eu pasiv și mie frică că el spune sa facem fara  protecție ce riscuri sunt?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

HIV (SIDA), hepatita B si C, Blenoragie, Sifilis, gonoree etc.

| Mosotti a răspuns:

Exista risc daca el are vreo boala si ti-o da tie sau tu daca ai sa i-o dai lui, altfel nu e nici un risc.
Si ii place lui sa bage penisul in rahat?! Ca oricat te-ai spala, dincolo de gaura tot rahat e.

Dar daca ii place, okey, insa sa se protejeze, daca mai face si cu altii, ca nu se stie.
Ce noroc ai sa-ti placa baietii.

| Sofer a răspuns:

Recomand doar protejat analul.

| Hammurabi a răspuns:

Să rămâi însărcinat, nu există riscul.
Dar poți lua vreo boală.

| Mayhem666 a răspuns:

Doar boli cu transmitere sexuala. Asta daca le are.

| SG1995 a răspuns:

Dacă are boli sunt riscuri, dacă iubitul tău e curat și ești 100% sigur de asta nu e risc de boală.
Dar la sexul anal e nevoie de atenție și de o igienă foarte bună. Pe scurt în afară de BTS la tine e risc de fisuri anale și la el de infecție urinară. Pentru a preveni genul ăsta de riscuri e nevoie de:
clismă, adică îți speli fundul pe interior să te asiguri că nu ai resturi, rasul anal e iarăși important.
A doua chestie e iubifrifierea, anusul nu se iubifrează natural, deci e nevoie să cumperi iubifriant, prezevativul e folosit exact cu acest scop printre altele.
Cu alte cuvinte înainte sexul anal, hetero sau gay, unui cuplu i se cere să se pregătească minuțios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati dat-o-n ****. laughing)

| Silwian a răspuns:

Sidw ....hepatita...și alte boli!?