| FloRRe a întrebat:

Buna TPU :*.
Sa va povestesc. Mie imi place de un baiat de ceva timp, am fost in iarna cu el 3 zile, iar acum cateva zile ne-am impacat iar.Si nu stiu, prietenii lui si ai mei pe alta parte, isi bat joc de mine. Noi sambata am fost la padure, si a fost si Stefan [ baiatul de care imi place. ] si ieri am aflat ca toti si-au batut joc de mine in timp ce ei mergeau sa faca o baie in tarlung.Si am aflat ca in timp ce ceilalti tot ziceau tot feluri de cacaturi despre mine, Stefan radea. El pe mess imi zicea ca tine la mine, desii nu prea cred. Din cate am auzit.Nu stiu. Vreau sa vorbesc cu el face to face. Tin mult de tot la baiatul asta, si am umblat destul dupa el straight face, desii incepe imediat liceul, el o sa aiba alte fete. O sa il uit intr-un timp. Dar sper sa nu ma indragostesc din nou de el, ca si acum. Dati-mi un sfat. Vreau sa il chem afara sa vorbesc cu el, dar el mai tot timpul se joaca.straight face Nu stiu ce sa mai cred. Va rog, ajutati-ma!
big hug

Răspuns Câştigător
| Catiiiiii a răspuns:

Te inteleg ca tii mult la el. dar sincer nu merita! Daca intr-adevar te iubea, te apara in fata celorlalti. Dar, nu poti fi nici sigura ca asa s-a intamplat. Depinde cine ti-a zis, de unde ai aflat. Mai depinde si daca ai incredere in el.

Daca esti sigura ca a facut chestia asta, nici nu mai merita sa vorbesti cu el. Desparte-te de el, si ramai cu demnitatea ta.

Sii nu te descuraja, sunt multi, multi baieti. O sa gasesti unul care te merita, te respecta si chiar te iubeste cu adevarat.

>big grin

1 răspuns:
| ioanadanny a răspuns:

Florre ce sa zic nu e stefan de tine. dupa parerea mea stefan te minte si pe fata si mai si rade de tine.de ce sa stai sa discuti cu cineva care te vorbeste pe la spate? si faza cu DAR EL MAI MULT TOT TIMPUL SE JOACA deci e clar ca n-are timp de tine si ca nu il intereseaza de tine.don`t worry, be happy:-)