| TomoeSan247 a întrebat:

^^
Sa zicem, am cunoscut un tip cu care am fost cam o luna. Ne'am spus la inceput ca o sa ne implicam si asa a si fost din partea amandurora. Ne'am dat silinta si eram chiar fericiti..pana intr'o zi, cand a inceput sa fie distant, insa de fiecare data cand il intrebam despre starea lui el imi spunea "niciodata nu o sa ma pierzi" si "tin enorm de mult la tine" etc etc.
Acum cateva zile ne'am despartit, motivul lui fiind probleme de acasa si faptul ca se apuca de invatat.
Ok. Ne'am despartit. Nu'i un capat de lume.
DAR. dupa asta imi dadea tot felul de mesaje random, legat de chestii pe care le face etc... Apoi ma suna..de doua ori in doua zile, pentru ca mai apoi aseara sa ma trezesc cu el in exact acelas local in care eram si eu cu niste prieteni [el stia ca eram acolo], se aseaza la aceeasi masa si..ramane acolo pana la sfarsitul serii.
Ce se intampla?-.

Răspuns Câştigător
| Chupulix a răspuns:

S-a despartit de tine fiindca se apuca de invatat? straight face Stai, stai, de ce era nevoie sa faca asta? laughing E posibil sa te vrea inapoi, poate a observat ca ii place mai mult cu o fata langa el, decat fara. Si motivul pentru care te mai ignora, dar cu tote astea simteai ca tine la tine, probabil e din cauza comportamentului sau mai libertin. Poate nu e genul de persoana pasionala, lipicioasa...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati facut dragoste?

| TomoeSan247 explică (pentru anonim_4396):

Ai innebunit? intr'o luna? laughing

| YouV a răspuns:

BunăhappyDacă face astfel de chestii poate însemna că te vrea înapoi şi îi pare rău că sa despărţit de tinehappySper că ţi-am fost de ajutor. Fundă?