| HELLBOY32 a întrebat:

Buna TPU sper sa nu va plictisesc, acum cateva zile am pus o intrebare ca ma tot gandesc la o fata desi nu-o plac, dar am analizat mai bine situatia si mi-am dat seama ca chiar imi place de ea, ea are 12 ani si eu 15, poate ca pare cam mica dar m-am indragostit de ea pentru ca este frumoasa, normal nu ma atrag fetele de varsta ei, eu o vad in fiecare zi de vreo 4-5 ori, dar nu stiu cum so abordez ca-s timid de fel, si desi stiu ca fetele de varsta ei sunt naive, chiar si baieti de 16-18 ani se da la ea, o iau in brate ii da cu palma peste fund(bine ei vor sa profite de ea pentru ca este naiva si pune botu la orice vrajeala), dar eu chiar o plac, mereu ma gandesc la ea, si cand o vad pe strada nu stiu ce sa vorbesc cu ea, si mi cam ciuda cand vad ca aia profita de naivitatea ei, si ma simt gelos, vrog dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| traxes a răspuns:

Sfatul meu, caz pierdut, sa nu faci vreo prostie sa faci pe eroul.Sry Bro! Totusi poti incerca sa o intrebi daca ei ii convine asta si daca nu atunci sa ii spui ca alaturi de tine nu ii face nimeni asa ceva, iar daca spune da, stiu greu de crezut dar mie mi s-a intamplat, atunci asta e, o adaugi la categoria de jos si asta e! Good luck my friend!

| HELLBOY32 explică (pentru traxes):

Cred ca ai dreptate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce vi se pare la multi asa de imposibil...adik eu am incercat imposibilul k un biat care era si fostul si incercam sa fiu k el si da nu mi-a reusit fiindca mi-a pus cineva bete in roate si chiar si eu sunt timida si am reusitunele lucruri...ia-ti inima in dinti invit-o in oras spune-i k e draguta chestii si poate si ea te va simpatiza intre timp dar trebuie sa te stii comporta k ea si s-o faci mereu sa rada(asta le place fetelor) succes!happy

Răspuns utilizator avertizat